xcounter
#

Рашисти чомусь впевнені, що зможуть експортувати навіть С-500, не кажучи про ударні БПЛА і танки

3007
Рашистський комплекс С-500, ілюстративний рендер з відкритих джерел
Рашистський комплекс С-500, ілюстративний рендер з відкритих джерел

Але ця заява доволі показова в плані того, як Кремль хоче відновлювати свої позиції на світовому ринку озброєння

Російські пропагандистські "ЗМІ" поширили заяву військового злочинця Сєргєя Шойгу про те, що в Кремлі начебто розраховують після завершення повномасштабної війни на те, що зброя російського виробництва матиме "широкий попит" у світі.

При цьому росіяни вважають, що у них купуватимуть в першу чергу комплекси С-400 та навіть С-500, ударні безпілотники та "модернізовану бронетехніку", зокрема.

Читайте також: Як вийшло, що заводи Абрамовича в США робили для JLTV бронеплити, по яким потім пішли тріщини
Процес виробництва зенітних ракет 48Н6 до рашистських ЗРК С-400, ілюстративне фото з відкритих джерел

Від Defense Express тут хочемо окремо акцентувати - хоча така заява може виглядати вкрай парадоксальною, але вона зокрема вказує на те, як в Кремлі можуть бачити траєкторію відновлення своїх позицій на світовому ринку озброєння.

Тут в першу чергу відкрите питання про те, в яких обсягах вони зможуть виробляти окреслені "аналоговнєти" на експорт, та які країни в яких регіонах будуть зацікавлені в таких системах, а головне - як росіяни будуть позиціонувати ці системи.

Бо, наприклад, по С-500 в публічному просторі були хіба що повідомлення про те, що росіяни ці комплекси розмістили в тимчасово окупованому Криму для протидії ATACMS, бо С-300 та С-400 із задачею не справлялись. І що в лютому 2024 року РФ випробувала С-500, які начебто можуть збивати гіперзвукові ракети, хоча про поставку цих комплексів у війська було оголошено ще в 2022 році.

Підготовка БМП-3 для демонстрації на виставці Vietnam Defense Expo 2024, грудень 2024 року, фото з відкритих джерел

Що стосується бронетехніки, то можна наприклад згадати те, що наприкінці 2024 року Росія хотіла продати БМП-3 В’єтнаму, котрий досі використовує 300 ПТ-76, але в підсумку нічого не вийшло.

Або – згадати повідомлення про те, що у вересні 2024 року на випробуваннях в Алжирі китайський VT-4 показав кращі результати, аніж Т-90С, і це реально програш Росії.

Однак справедливості заради слід зауважити, що зараз РФ проявляє активність в плані продажу саме авіатехніки, про яку якраз не згадував Шойгу. На цьому тлі зокрема постало питання про те, чи може Алжир отримати "єгипетські" Су-35Э від РФ, які взагалі мали передати Ірану.

Призначений для Алжиру Т-90С, який опинився в розпорядженні окупаційних військ РФ, фото з відкритих джерел
Читайте також: Французи для бою у траншеях тестують футуристичний повний шолом Ronin, який зупиняє кулі