Угоду про співпрацю було підписано під час виставки DSEI 2021, що в середині вересня ц.р. пройшла у Лондоні.
Співпраця між Otokar та Milrem Robotics передбачає спільну роботу з наявним парком транспортних засобів обох компаній та впровадження нових систем шляхом розробки інтелектуальних функцій, шифрування, функцій безпеки, обізнаності щодо обстановки на полі бою та гібридизації.
Читайте також: "Європа має діяти швидко": Milrem Robotics представить проєкт європейської безпілотної наземної платформи
"Ми очікуємо, що майбутнє поле бою складатиметься з безпілотних та керованих людиною засобів, які безперешкодно з'єднані у добре функціонуючу інтегровану систему", - заявив Кулдар Вярсі, генеральний директор компанії Milrem Robotics. "Поєднання ноу-хау та досвіду Milrem Robotics, провідного постачальника технологій та розробника систем не тільки для автономних та роботизованих, а й для пілотованих наземних засобів, та Otokar, як потужного та інноваційного постачальника наземних систем, дозволить нам поставити нашу клієнтам нові можливості у сегменті сухопутних систем", - додав Вярсі.
Щодо угоди, генеральний директор Otokar Сердар Горгюч своєю чергою зазначив: "Будучи провідною компанією з розробки та виробництва сухопутних систем в Туреччині, Otokar продовжує впроваджувати інноваційні рішення в сухопутних системах, беручи до уваги поточні та майбутні вимоги сучасної армії та сил безпеки. Ми враховуємо різні потреби та очікування наших користувачів і пропонуємо рішення, орієнтовані на клієнта. У цьому контексті ми раді оголосити про співпрацю з Milrem Robotics. Я впевнений, що поєднання перевірених в боях ноу-хау та унікальних науково-дослідних та конструкторських рішень, досягнень в машинобудуванні та та можливостей з випробувань бронетехніки, а також досвіду та ноу-хау Milrem Robotics в галузі автономії, штучного інтелекту та дистанційного керування призведе до значних зрушень в сфері створення безпілотних та дистанційно керованих наземних систем.
Ця співпраця дозволить нам зробити ще один крок уперед з тим, щоб на додаток до нашого наявного асортименту створити лінійку безпілотних наземних транспортних засобів Otokar".
Раніше Defense Express повідомляв, що компанії Milrem Robotics і Kongsberg Defense & Aerospace об’єднують зусилля для розробки та створення нової бойової роботизованої машини, що відповідала б вимогам збройних сил Європи та США, а турецька армія озброюється наземною безпілотною технікою.
Ми також повідомляли, що в "Десні" пройшли порівняльні випробування вітчизняних роботизованих систем, а також про те, що американські інноваційні розвідувальні мікро-роботи Throwbot 2 тепер доступні і в Україні.
Читайте також: Не лише БПЛА, але і роботи: турецька армія озброюється наземною безпілотною технікою