xcounter
#

Хто буде змагатися за літак F/A-XX для флоту США і на якому етапі знаходиться програма

3674
F/A-18E Super Hornet під час дозаправлення, фото U.S. Air Force
F/A-18E Super Hornet під час дозаправлення, фото U.S. Air Force

Флот і повітряні сили США мають два різні проєкти літака наступного покоління, і у програмі ВМС візьмуть участь три компанії, які позмагаються за право створювати новий винищувач

Військово-морський флот США працює над власною програмою секретного літака F/A-XX наступного покоління на заміну F-18, і станом на сьогодні три компанії конкурують між собою за право створювати цей літак, і ще дві — виробляти двигун до майбутнього літака.

Так, у списку кандидатів на виробництво літака очікувано опинилися Boeing, Lockheed Martin та Northrop Grumman, водночас за двигун будуть змагатися Pratt & Whitney і GE Aerospace, розповідають у виданні Breaking Defense.

Читайте також: Озвучено реалістичні строки, коли Україна отримає перші F-16 від Нідерландів та за яких умов це може бути

Участь у програмі F/A-XX цих п’ятьох компаній підтвердили у ВМС США. Представник служби заявив у коментарі виданню, що у рамках цієї програми вже було завершено етап доопрацювання концепції і стартувала стадія розробки проєкту.

Майбутній літак F/A-XX формально розробляється у рамках програми під назвою Next-Generation Air Dominance або ж NGAD — як і новий літак наступного покоління для повітряних сил США, хоч і на практиці це буде абсолютно два окремих проєкти.

винищувач NGAD
Ймовірна концепція літака шостого покоління для ПС США, зображення — Lockheed Martin

Так, нещодавно ВМС США у своїх бюджетних запитах наголошували на тому, що хочуть зосередитися саме на дослідженнях та розробках у рамках NGAD, а не продовжувати виробництво F-18 Super Hornet.

Водночас сьогодні неофіційно вважається, що літак NGAD для Повітряних сил США випереджає створення літака у рамках цієї ж програми для ВМС — виробника літака NGAD для Повітряних сил мають обрати вже наступного року, серед кандидатів — Lockheed Martin та Boeing, водночас у Northrop Grumman раніше відмовилися від участі у проєкті.

Читайте також: До 70-80 відсотків через менш як півтора року: плани Польщі з виробництва конструкцій корпусу для F-16