xcounter
#

Десятки кораблів, авіація та десант: як в Одесі проходять тренування до параду (відео)

1937
Десятки кораблів, авіація та десант: як в Одесі проходять тренування до параду (відео)

Впродовж останнього тижня, ВМСУ, ДПСУ, МПРС та ПС ЗСУ провели вже кілька репетицій в рамках підготовки до морського параду на честь 30-річчя Незалежності України

Відзначається, що в ювілейному заході візьмуть участь понад 20 одиниць корабельного складу, морська авіація (Ан-26), гелікоптери (Мі-8МСБВ) та винищувачі (Су-27).

Окрім власне українських моряків, в парадному строю пройдуть кораблі та катери Морської охорони ДПСУ та Морської пошуково-рятувальної служби. Крім того, у святкуванні 30-річчя Незалежності можуть взяти участь і кораблі країн-партнерів.

Читайте також: "Кентаври" і Eurofighter: нові деталі параду, який відбудеться на честь 30-річчя Незалежності України

Мова йде про турецький корвет типу Ada, італійський есмінець Luigi Durand de la Penne, болгарський фрегат "Дръзки", румунський корвет Contra-Amiral Horia Macelariu та один із патрульних катерів типу Island берегової охорони Грузії.

МІ-8МСБ
Мі-8МСБВ десантує групу спецпризначенців під час репетиції морського параду

Однак на обох репетиціях, які вже пройшли в Одесі, вони участь не брали.

Варто додати, що морський парад не обмежиться лише урочистим проходженням бойових кораблів і суден. Окрім цього пройдуть і інші показові заходи. Як то приводнення групи спецпризначення на воду з гелікоптера Мі-8МСБВ або висадка десанту з чотирьох БТР морської піхоти, через апарель середнього десантного корабля "Юрій Олефіренко", яка буде супроводжуватись залпами з гармат і постановкою димової завіси.

Су-27
Винищувачі Су-27 ПС ЗСУ також беруть участь у параді в Одесі

Під час заходу можна буде спостерігати й за діями авіації – в параді візьмуть участь кілька гелікоптерів Мі-8МСБВ та патрульних літаків Ан-26 зі складу 10-ї бригади морської авіації, а також винищувачі Су-27 зі складу 831-ї бригади тактичної авіації Повітряних сил ЗСУ.

Читайте також: Сухопутні війська Збройних сил України – 30 років на варті Незалежності
Ан-26
Су-27
ВМСУ
ВМСУ
ВМСУ
ВМСУ
ВМСУ
ВМСУ
ВМСУ
ВМСУ
ВМСУ
ВМСУ
ВМСУ
ВМСУ
ВМСУ
ВМСУ
ВМСУ
ВМСУ
ВМСУ
ВМСУ
ВМСУ
ВМСУ
ВМСУ
ВМСУ
ВМСУ