xcounter
#

ЗСУ показали, як "чеські" Мі-24 та "афганські" Мі-17 працюють по рашистам (відео)

19932
Отримані від Чехії ударні вертольоти Мі-24В в строю ЗСУ, фото з відкритих джерел
Отримані від Чехії ударні вертольоти Мі-24В в строю ЗСУ, фото з відкритих джерел

До яких хитрощів вдається наша армійська авіація, щоб уберегти гвинтокрили від удару ворога у відповідь

Twitter-профіль OSINTtechnical розмістив відео, яке зображає бойову роботу ударних гвинтокрилів типу Мі-24В, які були отримані від Чехії. І також – транспортно-ударних вертольотів Мі-17, які колись належали Національній армії Афганістану, та були передані для ЗСУ від США.

Таке відео не могло з’явитись без санкції від Міноборони чи Збройних Сил України. Тим більш, тут можемо побачити деякі цікаві деталі застосування вертольотів, які були отримані від союзників.

Читайте також: Які західні вертольоти будуть найкращою заміною для радянських Мі-8 та Мі-24

Для початку – в кадрі ми бачимо соняшники, і це означає, що "чеські" Мі-24 та "афганські" Мі-17 застосовуються для утилізації рашистів зокрема на Херсонському напрямку. Також бачимо, що ці вертольоти застосовуються попарно – пара Мі-24В та пара Мі-17. І що вони несуть доволі обмежене бойове навантаження – по два блоки некерованих авіаційних ракет типу С-8 на "борт".

Але мабуть найцікавіше – що Мі-24В та Мі-17 на цьому відео злітають із польових майданчиків, що ймовірно були облаштовані як "майданчики підскоку" на маршруті, який потрібно пролетіти для виконання удару по російським окупантам. Очевидно, до таких хитрощів наша армійська авіація вдалась, щоб вберегти цінні гвинтокрили від можливого удару ворога.

Транспортний вертоліт Мі-17 Збройних Сил України, скрін-шот з відео Генерального штабу ЗСУ
Читайте також: Повітряні Сили показали "хитрість", яка робить наші Су-27 невразливими для рашистів