xcounter
#

У Міноборони вперше офіційно підтвердили використання ракет Storm Shadow в Україні

4904
Storm Shadow (фото MBDA)
Storm Shadow (фото MBDA)

Ці далекобійні ракети вже допомагають ефективно відпрацьовувати нашим літакам по тилах російського окупаційного війська

Міністр оборони України Олексій Резніков офіційно оголосив, що Збройні Сили України використовують на полі бою британські ракети Storm Shadow – про це було повідомлено під час спільного брифінгу під час неанонсованого візиту очільника оборонного відомства Великої Британії Бена Воллеса в Україну.

"У нас була нагода потиснути руки пілотам, які навчалися у Великій Британії й уже успішно застосовують зброю під назвою Storm Shadow", – заявив Резніков про далекобійне озброєння.

Читайте також: Для Storm Shadow в Криму є ціль не тільки "Кримський міст", але й також ракетний "Объект-100" окупантів

Водночас Воллес нагадав, що Велика Британія стала однією з перших країн, хто поставив Україні далекобійне озброєння. "Ми надали такий вид озброєння через постійне застосування Росією її зброї великої дальності, яку вона використовує для того, щоб шкодити цивільному населенню та цивільній критичній інфраструктурі", – додав британський міністр.

Окремо варто зауважити, що у своєму акаунті у Twitter очільник оборонного відомства опублікував фото, на якому, серед усього, можна роздивитися, що ЗСУ ймовірно використовують крилаті далекобійні ракети Storm Shadow з фронтових бомбардувальників Су-24.

Нагадаємо, раніше в травні стало відомо, що ЗСУ вже використовують по окупантах передані Великою Британією далекобійні ракети Storm Shadow, водночас Defense Express детально розповідав, для яких цілей призначена ця ракета і яка кількість може бути поставлена.

Читайте також: Чи справді Су-24М може бути носієм Storm Shadow, і чи давали раніше британці ще комусь такі ракети