xcounter
#

Стало відомо, коли завершиться навчання українських артилеристів на САУ PzH 2000 і ЗСУ пустить їх на передову

Стало відомо, коли завершиться навчання українських артилеристів на САУ PzH 2000 і ЗСУ пустить їх на передову
19158

Україна розраховую отримати 12 самохідний артилерійських систем PzH 2000

Українські військові зараз у Німеччині опановують самохідну артилерійську установку PzH 2000, які передають Нідерланди та ФРН. Процес навчання, як повідомило свого часу міноборони країни, розпочався 11 травня. А днями німецьке оборонне відомство зазначило описало прогрес у тренуванні.

"Підготовка українських артилеристів на PzH 2000 проходить успішно. На минулому тижні пролунав перший постріл. Приблизно за 40 днів навчання вони ознайомляться зі складною системою, щоб одразу її використати. Це включає в себе значно більше, ніж просто вести вогонь", - йдеться у дописі міноборони ФРН.

Читайте також: Рашисти навмання відстріляли "рекордну" кількість "сліпих" крилатих ракет Х-22

Таким чином до завершення навчання українським гармашам ще необхідно ще понад двох тижнів. А реальне бойове застосування PzH 2000 відбудеться десь на рівні кінця червня.

Нагадаємо, що Нідерланди повідомили про передачу п'яти PzH 2000, а Німеччина передає сім САУ. Таким чином загальна кількість цих систем у ЗСУ становитиме 12 одиниць. Водночас, як відомо, навчання проходяться 18 екіпажів.

Також доволі цікаво було б порівняти строки навчання на німецьких PzH 2000, які проводить Бундесвер, із, наприклад, строками підготовки українських військових у Франції на CAESAR.

Зокрема відомо, що про передачу цих артсистем було повідомлено 22 квітня, а 25 травня вже з'явились перші кадри їх роботи в Україні. При цьому, з інформацією про те, що вони вже з "місяць нищать окупантів". Також відомі строки навчання високоточної ракетної системи HIMARS - три тижні.

Читайте також: Які ще країни можуть передати ЗСУ пускові M270 та HIMARS окрім США та Великобританії