xcounter
#

РФ оголосила необмежену морську війну: загрожують топити всі цивільні судна, які прямують до України

6500
РФ оголосила необмежену морську війну: загрожують топити всі цивільні судна, які прямують до України

Необмежена морська війна також була оголошена Третім Рейхом, чим це завершилось для нього також відомо

Так зване міноборони РФ офіційно проголосило, що починає вести необмежену морську війну у Чорному морі. Це випливає з відповідної заяви відомства, в якому проголошено, що через одноосібного припинення з боку РФ "зернової угоди", з 20 червня всі судна, які прямують Чорним морем до українських портів "розглядатимуться як потенційні перевізники вантажів військового призначення".

"Країни прапора таких судів вважатимуться залученими до українського конфлікту на стороні України", - йдеться у заяві міноборони РФ. Й таким чином, Кремль оголосив, що буде знищувати всі такі цивільні судна.

Читайте також: Модернізація 150 літаків F-16 за 2 млрд доларів: як турки оновлять свої застарілі винищувачі

Окрім того, РФ оголосила, що "ряд морських районів у північно-західній та південно-східній частинах міжнародних вод Чорного моря оголошено тимчасово небезпечними для судноплавства".

Фактично мова йде про те, що РФ оголосила необмежену морську війну, як це здійснив Третій Рейх, коли почав топити всі судна, які йшли до Великої Британії. Це є порушенням правил ведення війни на морі, й цей епізод був винесений на розгляд та у звинувачувальні акти Нюрнберзького процесу.

Нагадаємо, що в ніч на 19 липня РФ завдала удар по припортовій інфраструктурі Одеси з метою виведення з ладу об'єктів, які забезпечували перевалку зерна та інших продовольчих товарів. Під час цієї атаки була використана ракета Х-59М2 із касетним спорядженням, скоріш за все, протипіхотними елементами.

Читайте також: Іран націлився експортувати зброю до Південної Америки: один клієнт вже намітився у вигляді Болівії