xcounter
#

Наша ППО працювала по рашистським літакам на понад 150 км, а далі там все інтригує

28346
Рашистський Су-34, ілюстративне фото з відкритих джерел
Рашистський Су-34, ілюстративне фото з відкритих джерел

РФ скоротила кількість бойових вильотів після втрати 15-ти літаків за останній місяць

Росіяни продовжують атакувати позиції ЗСУ керованими авіабомбами, однак кількість авіаударів стала меншою. Пілоти РФ не наважуються підлітати ближче, бо зенітники Повітряних Сил полюють на російські винищувачі."Буквально вчора було бойове застосування по ворожих літаках на відстані понад 150 км. Після значних втрат – літаків дальнього радіолокаційного виявлення А-50 та винищувачів Су-34/Су-35, окупанти суттєво знизили кількість авіаударів КАБами. А літаків ДРЛВ досі немає в Азовському морі та на інших напрямках, що зменшує спроможності ворога у веденні радіолокаційної розвідки", – написав Командувач Повітряних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук.

Впродовж останнього місяця Сили оборони влаштували справжнє побоїще для російських літаків. Було збито 15 бортів, із них один А-50У, два Су-35 та 12 Су-34, а загальна статистика за днями виглядає так:

Читайте також: Супутник показав, що мінімум шість Су-34 не повернулись назад, і це добре
Су-34
Су-34

За даними Командувача Повітряних Сил ЗСУ такі результати української ППО деморалізували росіян.

"Серед російських пілотів уже почались певні "дискусії" щодо рішень військового керівництва – посилати їх в один кінець. Такі розмови, а можливо і саботаж, під час виконання завдань окупантами, лише зростатимуть, коли Повітряні Сили отримають від західних партнерів більше інструментів для захисту нашого неба від повітряних атак ворога", – зазначив Микола Олещук.

F-16
Винищувачі F-16, фото — Koninklijke Luchtmacht

Раніше Defense Express писав, що ворог вже понад тиждень не використовує А-50 і пояснював без якого функціоналу та можливостей залишились "ВКС" РФ.

Як повідомляв Defense Express, Супутник показав, що в РФ на зберіганні можуть стояти мінімум шість А-50 без двигунів, і це цікаво