xcounter
#

Повітряні сили "відмінусували" за раз одразу два Су-34 та один Су-35

6194
Повітряні сили "відмінусували" за раз одразу два Су-34 та один Су-35

Схоже, що "блукаючий Patriot" знову відпрацював на відмінно проти носіїв бомб з комплектом УМПК

Сьогодні, 17 лютого, так звані "повітряно-космічні" сили РФ недорахувались одразу трьох літаків - двох фронтових бомбардувальників Су-34 та одного винищувача Су-35.

Про це повідомило Командування Повітряних сил ЗСУ, уточнивши, що ворожі літаки були збиті на Східному напрямі.

Читайте також: Супутник з електромагнітною зброєю: деталі нової зброї РФ проти США, про що йде мова, як працює, чим загрожує

Зазначимо, що такий склад літаків й уточнення, що вони були знищені одразу прямо говорить, про те, що це була група, що здійснювала скидання бомб з комплектом УМПК, які перетворюють їх на плануючі. За тактикою використання два Су-34 здійснюють удари по наземних цілях під прикриттям винищувача Су-35, який також може здійснювати пуски протирадіолокаційних ракет.

Скоріш за все, як й під час численних минулих разів, можливо була використана тактика із так званим "блукаючим Patriot", який полює на російські літаки із засідки.

Нагадаємо, що дальність ураження висотних аеродинамічних цілей зенітних ракет GEM-T становить до 150 км. А no escape zone, тобто зона у якій ворожий літак класу винищувач вже не може втекти від ракети, за наявними даними, визначена у межах 110 км. Водночас дальність скидання УМПК складає до 60-70 км.

Читайте також: Відхід з Авдіївки: чи були інші варіанти та що було зроблено