xcounter
#

ПС ЗСУ менш як за півдня збили одразу два Су-34 рашистів

4518
ПС ЗСУ менш як за півдня збили одразу два Су-34 рашистів

Так звані "повітряно-космічні сили" російського окупаційного війська має чергові втрати своїх фронтових бомбардувальників

Повітряні Сили Збройних Сил України сьогодні, 27 лютого, збили одразу два російські фронтові бомбардувальники Су-34 — про це на своїх сторінках у соцмережах повідомив командувача Повітряних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук.

Перший літак було збито орієнтовно о 10 годині. "Вчора російським пілотам вдалось ухилитися від наших ракет, але так буде не завжди!", — прокоментував ураження ворожого Су-34 командувач.

Читайте також: Ворог збільшив виробництво ракет до 130 одиниць на місяць

Другий літак — близько 14 години дня. "При таких втратах бойової та спеціальної авіації росіяни мали б замислитись, принаймні на якийсь час припинити "авіаційні м’ясні штурми", — відзначив Олещук.

Скидання з Су-34 КАБ-500С
Скидання з Су-34 КАБ-500С

За його даними, обидва літаки було збито на східному напрямку. Нагадаємо, ворог використовує свої Су-34 для скидів бомб з УМПК, орієнтовна дальність скидання при цьому становить 60-70 км.

Згідно з повідомленнями командувача ПС ЗСУ, це вже шостий та сьомий Су-34, який повітряні сили знищили з 17 лютого. Крім того, за цей час також було збито два винищувачі Су-35 і один літак дальньої радіолокаційної розвідки А-50У.

Читайте також: Як Британія боролась з крилатими ракетами Фау-1 до появи сучасних ЗРК - ч.1