xcounter

ДП "Антонов" досі не отримало кошти від спецекспортера на будівництво літака Ан-178 для МВС Перу

2303
Перший дослідний зразок Ан-178 (борт 001) ще з російськими деталями проводив різноманітні льотні випробування впродовж понад 4 років / Фото: Vasiliy Koba
Перший дослідний зразок Ан-178 (борт 001) ще з російськими деталями проводив різноманітні льотні випробування впродовж понад 4 років / Фото: Vasiliy Koba

А тим часом строки для здачі замовлення південноамериканській країні спливають

ДП "Антонов" (входить до складу ДК "Укроборонпром") так і не отримало від ДП ДГЗП "Спецтехноекспорт" виплату від МВС Перу за транспортний літак Ан-178.

Таку інформацію оприлюднило видання ІА "ОПК" з посиланням на неназване джерело на держпідприємстві.

Читайте також: Весь планер для Ан-178 буде побудований на ДП "Антонов": Очільник держпідприємства розкрив етапи будівництва нових літаків
Ан-178
Фюзеляж транспортного літака Ан-178 (зн 006) для МВС Перу станом на грудень 2020 року

Відзначається, що "проблема може полягати в процедурній частині, оскільки контракт був укладений не фірмою "Антонов", а спецекспортером – компанією "Спецтехноекспорт".

Однак подібна затримка може позначитися власне на темпах будівництва літака, оскільки ДП "Антонов" фактично витрачає власні обігові кошти, зокрема для закупівлі іноземних комплектуючих для нового транспортника.


Spaitech


Prozorro

Згідно з оприлюдненими влітку минулого року даними на майданчику публічних закупівель Prozorro, лише на доопрацювання (імпортозаміщення) дослідного зразка транспортного літака Ан-178 (зн 001) потрібно $21 069 тис.

Д−436−148ФМ
Лише закупівля двох нових турбореактивних двоконтурних двигунів Д−436−148ФМ для Ан-178 коштує $9,6 млн

Паралельно, відповідні багатомільйонні витрати йдуть й на закупівлю запчастин та агрегатів для нового літака для МВС Перу.

Варто додати, що про схожу ситуацію Defense Express вже повідомляв у березні минулого року, коли прес-служба підприємства повідомила про відсутність авансового платежу від спецекспортера за контрактом з Перу. Водночас керівництво Концерну вимагало з авіабудівника черговий внесок у розмірі 41 млн гривень.

Антонов
Заява прес-служби ДП "Антонов" від 3 березня 2020 року, яка була майже відразу видалена з офіційної сторінки

Нагадаємо, за умовами контракту з МВС Перу, що був укладений в листопаді 2019 року, новий Ан-178 має бути доставлений замовнику через 24 місяці після внесення платежу і навряд чи перуанську сторону зацікавить неспроможність вчасного переведення коштів між підприємствами, що входять до складу одного Концерну.

Читайте також: Глава ДП "Антонов": Ан-178 будуть здебільшого побудовані з українських комплектуючих