Пропонуємо ознайомитися з оглядом подій та матеріалів тижня, короткий опис яких ми зібрали для вас у цій статті.
Російська мініракета "Солист"
Нещодавно у РФ вперше на публіку показали нову розробку російського оборонно-промислового комплексу - йдеться про твердопаливну мініракету "Солист", яку ворог позиціює як гібрид безпілотного літального апарату та високоточного озброєння.
Читайте також: Airbus вважає, що продаж A400M в ОАЕ та Саудівську Аравію може бути гарним порятунком цього літака

Пуск цієї мініракети відбувається з ТПК "по мінометному", довжина цієї ракети становить 1,2 м, злітна вага - до 20 м. Розповідаємо, як працює нова ворожа мініракета, що керується як FPV-дрон.
Руанда проти ПВК "Вагнер"
Попри те, що африканська країна Руанда розраховує на армію лише у 32 тисячі осіб, на озброєнні якої перебуває лише 34 танки, це не завадило їй конкурувати за присутність в Малі з так званим "Африканським корпусом", який є реінкарнацією російської приватної військової компанії "Вагнер".
КАБи, дрони та ракети
Російські воєнні "теоретики" не розуміють, як їм на даному етапі війни використовувати танки на полі бою, тому пропонують робити ставку саме на керовані авіабомби, безпілотники різних типів та далекобійні ракети як на види озброєння, котрі можуть принести воєнну перевагу РФ.

Це випливає із статті очільника рашистського "Центра анализа стратегий и технологий" Руслана Пухова, яку поширили російські пропагандистські ресурси і котру по суті можна вважати проголошенням "гонки виробництва дронів" від ворога на доктринальному рівні.
FPV-дрони на оптоволокні
Дрони з керуванням через оптоволоконний кабель спочатку вважались якимось ультимативним рішенням, бо на них неможливо вплинути засобами РЕБ, більше того, позиції операторів неможливо виявити й засобами радіотехнічної розвідки. Але у світі не існує озброєння без недоліків і разом із вартістю, вагою котушки та певним обмеженням на маневри, практика показала, що дрони на оптоволокні мають ще один.

Його виявили бійці батальйону безпілотних систем "Привид Хортиці" 15-ї бригади Національної гвардії. На опублікованому відео продемонстровано, що оптоволокно, яке розмотували за собою російські дрони стало чудовим вказівником до самих операторів.
Французька авіація
Поточні підрахунки показують, що французькі ВПС мають настільки малий запас ракет різних типів та інших боєприпасів, що цього вистачить хіба що на три дні активних бойових дій, якщо брати реалії сучасної війни; по ракетах типу Meteor актуальний запас – взагалі один день бойових дій.

Ба більше, окремо проблемним питанням є сама французька авіація, в строю якої літаки лише четвертого покоління, а найкращий бойовий літак Франції Rafale під час різного роду навчань "не витягує" навчальні бої проти літаків п’ятого покоління "умовних противників".
Читайте також: США продають в Непал польську копію Ан-28, але тут треба говорити не тільки про характеристики літака