xcounter
#

У Сєргєєвкє детонує склад з боєприпасами, у 2023 неподалік від села БК лежав просто неба

13484
У Сєргєєвкє детонує склад з боєприпасами, у 2023 неподалік від села БК лежав просто неба

Здійснено чергову успішну атаку безпілотниками по території РФ — уражено склад з боєприпасами

Ударні безпілотні літальні апарати у ніч на 7 липня уразили черговий ворожий об’єкт безпосередньо на території РФ — ще в суботу ввечері, 6 липня, губернатором воронезької області Алєксандром Гусєвим була оголошена загроза застосування ударних дронів по території області, "режим небезпеки атаки БПЛА в регіоні" було скасовано лише зранку, близько сьомої години.

Згодом Гусєв повідомив, що силами протиповітряної оборони нібито було знищено декілька безпілотників у небі над воронезькою областю і в результаті падіння уламків на одному зі складів розпочалася пожежа. "В Подгорєнском районі розпочалася детонація вибухонебезпечних об’єктів", — повідомив губернатор області.

Читайте також: Українські дрони атакували систему російської космічної розвідки "Звезда" ОсНаз ГРУ

На оприлюднених кадрах з місця подій чутно детонацію боєприпасів, на одному з відео зафіксовано проліт безпілотника. Крім того, місцеві мешканці заочно не погоджуються із версією про збиті безпілотники — за їхніми словами, декілька ударних дронів влучили у ціль.

Зрештою, о 09:34 Гусєв повідомив про введення режиму надзвичайного стану в межах населеного пункту Подгорєнского. района, було повідомлено про евакуацію. Губернатор відзначив, що "триває детонація вибухонебехпечних об’єктів", і що також після одного з вибуху відбулося загоряння господарської будівлі. "Пожежу вже ліквідували" — запевняє Гусєв.

Куди саме поцілили безпілотники, локалізували OSINT-фахівці з "КіберБорошно", йдеться про село Сєргєєвка, якщо удар завдавався безпосередньо з території України, то дальність становила щонайменше близько 140 км.

Як додають у НІП "Тиск", на супутникових знімках ще від 2023 року на одній з покинутих ферм рашисти зберігали боєприпаси просто неба.

Раніше Defense Express розповідав, що у РФ проти дронів пропонують використовувати аеростати загородження.

Читайте також: ГУР МОУ з 45 ОАБр знищили досить цінну зброю рашистів і також вдарили по одному з логістичних центрів ворога