xcounter
#

ГУР МОУ з 45 ОАБр знищили досить цінну зброю рашистів і також вдарили по одному з логістичних центрів ворога

3624
ГУР МОУ з 45 ОАБр знищили досить цінну зброю рашистів і також вдарили по одному з логістичних центрів ворога

Розвідники відзвітувалися, як спільно з 45-ю ОАБр спалили низку об’єктів на тимчасово окупованих територіях

Головне управління розвідки Міноборони України розповідає, що вчора, 6 липня, спільно з аеророзвідниками з 45-ї окремої артилерійської бригади уразили два важливі об’єкти російського окупаційного війська на тимчасово окупованій території Донецької області.

Так, у місті Дебальцеве ГУР МОУ спільно з 45-ю ОАБр по логістичному центру росіян — там ворог мав склад із обладнанням для своїх танків, а також боєприпаси.

Читайте також: Із близько 500 МиГ-31 в Росії залишилось понад 120 таких літаків, хоча в них це був "авіаційний спецназ"

Цікаву ціль дістали у селищі Новолуганськ — а саме йдеться про автоматизовану станцію постановки перешкод Р-330Ж "Житель". Це дійсно цінна та вартісна техніка.

Згідно з даними від порталу Oryx, з лютого 2022 року зафіксовано втрату ворогом 21 системи Р-330Ж "Житель", з них 17 одиниць знищено, ще чотири — отримали пошкодження.

станція постановки перешкод Р-330Ж
Р-330Ж "Житель"

Нагадаємо, ця станція була створена АО НВП "Протек", перебуває на озброєнні російських військ, експлуатується з 2008 року. Призначена для виявлення, пеленгування та аналізу джерел радіовипромінень, постановки радіозавад тощо.

Раніше російські пропагандистські ЗМІ також розповідали, що "Житель" нібито може перехоплювати та подавляти канали управління безпілотних літальних апаратів.

Говорячи про Р-330Ж "Житель", можна згадати цікавий епізод ще за 2022 рік, коли цю станцію було знищено з 30-мм гармати БТР-4Е, що є доволі неочікуваною подією.

Раніше Defense Express розповідав, що українські дрони атакували систему російської космічної розвідки "Звезда" ОсНаз ГРУ.

Читайте також: Для протидії ОТРК "Искандер" пора просити в США SM-6, бо лише збивати БПЛА недостатньо