xcounter
#

У РФ більшає БРДМ-2МС, які модернізує той же завод, що відновлює Т-62

16719
БРДМ-2МС
БРДМ-2МС

БРДМ-2МС - модернізація ще радянської машини, яку рашисти заганяються у десантні підрозділи

РФ, окрім відновлення старих танків, активно почала займатись постачанням БРДМ-2МС - модернізованого радянського БРДМ-2.

Ешелон з близько 10 такими машинами був помічений в Улан-Уде на транссибірській магістралі, яка йде скрізь місто. Окрім БРДМ-2МС на платформах також були "КамАЗи", стан яких говорить про те, що їх було знято зі зберігання.

Читайте також: Новий корейський винищувач KF-21 успішно запустив ракету Meteor, а також показав роботу 20-мм гармати

Загалом БРДМ-2МС є доволі глибокою модернізацією радянської машини. Зокрема за рахунок додаткового бронювання було збільшено захист від стрілецького озброєння. Самі рашисти декларують здатність машини витримати у лобовій проєкції 14,5 мм з 300 метрів, а круговий захист від 12,7 мм, водночас сама базова броня БРДМ-2 тримає лише автоматні та гвинтівочні калібри та звичайні кулі. Зокрема борт бронебійним 7,62×54 мм прошивається з відстані 200 метрів, а лобова броня не тримає 12,7 мм вже з 500 метрів.

БРДМ-2МС
БРДМ-2МС

Також був оновлений двигун, який має потужність 140-150 к.с. (за різними джерелами) при цьому його походження тримається у таємниці. Машини отримали бокові люки, а дві пари пневматичних коліс у центрі корпусу, які радянські конструктори встановили для більшої прохідності, були демонтовані. Попри те, що озброєння машини не змінилось на ній встановлюють командирську панораму, яка має денний та нічні канали, що забезпечує виявлення цілей, відповідно до декларацій на дальності 5 км та 3,5 км.

Ці машини у 2019 році РФ активно роздавала своїм союзникам, зокрема партії по декілька десятків БРДМ-2МС отримала Киргизія, Лаос, Мьянма, Таджикистан та Сербія. Серби навіть опублікували детальне відео з цією машиною.

Цікаво, що модернізацією цієї машини у РФ займається 103-й бронетанковий ремонтний завод під Читою, який зараз більше відомий тим, що відновлює Т-62. Ці машини вже світились у його цехах.

БРДМ-2МС
БРДМ-2МС

Перша партія БРДМ-2МС з'явилась у рашистів ще у жовтні минулого року, при цьому із зазначенням, що вони йдуть до десантних військ.

Читайте також: Міноборони РФ вже почало перехоплювати GLSDB, які поки ще чекають свого часу