xcounter
#

Танки, САУ, станції РЕБ та інші: у СБУ розповіли про чергові результати роботи своїх спецпризначенців

2806
Танки, САУ, станції РЕБ та інші: у СБУ розповіли про чергові результати роботи своїх спецпризначенців

У СБУ відзвітувалися про чергові знищені спецпризначенцями цілі

Спецпризначенці СБУ за допомогою FPV-дронів та інших засобів ураження ефективно знищують російське військо, як ворожу озброєння та військову техніку, так і безпосередньо живу силу – про чергові результати роботи бійців ЦСО "А" звітують у пресслужбі відомства.

Так, у новій "партії" знищеної техніки – два танки, дві САУ 2С3 "Акация", три 152-мм гармати "Гиацинт-Б", дві броньовані машини і 25 автомобілей.

Читайте також: Рідкісну ціль уражено з БПЛА, бійці СБУ "дістали" російський "Зоопарк"

Крім того, у "прицілі" спецпризначенців опинилася станція радіоелектронної боротьби "Поле-21", а також камера відеоспостереження окупантів.

Водночас також відзначається про знищення таких цілей, як три ворожі вогневі позиції, ще 13 укріплень і склад боєприпасами. Крім того, було знищено 72 російських військових.

Крім того, спільно з "артою" ЗСУ спецпризначенці допомогли здійснити ураження двох РСЗВ "Град", двох одиниць спеціальної техніки, ще шести складів, а також 55 окупантів.

Окремо потрібно відзначити, що на представленому відео низка ударів здійснюється за допомогою FPV-дронів, які на полі бою в Україні впевнено посіли свою нішу – раніше Defense Express розповідав про справжню ефективність та місце у строю такої зброї.

Читайте також: Ефектне використання дронів проти рашистів: два удари на 50 млн доларів та нічне "полювання" СБУ