xcounter
#

Рідкісну ціль уражено з БПЛА, бійці СБУ "дістали" російський "Зоопарк"

11086
РЛС 1Л261 із складу комплексу 1Л260 "Зоопарк-1М", фото ілюстративне
РЛС 1Л261 із складу комплексу 1Л260 "Зоопарк-1М", фото ілюстративне

Бійці ЦСО "А" СБУ ефективно нищать російське військо за допомогою безпілотних літальних апаратів

Бійці Центру спеціальних операцій "А" Служби Безпеки України за допомогою ударних безпілотників, зокрема й FPV-дронів, ефектно нищать озброєння та військову техніку російське окупаційне військо – нещодавно СБУ опублікувало відео та відзвітувалося про чергові знищені цілі.

Так, протягом тижня бійцями ЦСО "А" СБУ було знищено низку цілей, зокрема 16 танків, п’ять САУ, 14 бойових броньованих машин, 16 ворожих вантажівок, три системи спостереження "Муром", одна важка вогнеметна система ТОС-1А "Солнцепек", два зенітних ракетних комплекси – "Тор" та "Бук", понад півтори сотні вбитих та поранених окупантів та іншу техніку.

Читайте також: Рашистів у поки що окупованому Криму методично засліплюють, знищуючи їх найцінніші РЛС

Але окремо важливо наголосити, що серед уражених цілей опинилася радіолокаційна станція "Зоопарк", і це доволі цінна ціль, як з урахуванням її значущості, так і кількості знищених таких РЛС загалом.

РЛС 1Л261
РЛС 1Л261 із складу комплексу 1Л260 "Зоопарк-1М", фото ілюстративне

Так, з початку повномасштабного вторгнення окупанти всього втратили за даними Oryx щонайменше 9 РЛС комплексу "Зоопарк", з них дві – РЛС 1Л219 зі складу комплексу "Зоопарк" (з яких одна знищена і одна пошкоджена), і ще сім – РЛС 1Л261 зі складу комплексу "Зоопарк-1М" (три знищено, ще дві пошкоджено, і дві – трофейні).

Зокрема, одну з 1Л261 Сили оборони України затрофеїли під час звільнення Харківщині ще у 2022 році, і це насправді цінний трофей, бо він відкриває можливість оцінити реальні можливості цього контрбатарейного радара.

Одну зі своїх РЛС до комплексу "Зоопарк" рашисти взагалі втратили у комічній ситуації, коли радар було виведено з ладу, бо окупанти просто не розрахували висоту моста, під яким хотіли провезти свій "Зоопарк".
Читайте також: США передали Україні спеціальні "імітатори РЛС": супер-рішення, щоб дурити рашситів