xcounter
#

Виробництво F-16 збільшать для можливості реекспорту цих машин до України, але, як завжди, є нюанси

F-16 (всі фото DoD US)
F-16 (всі фото DoD US)
5334

Попри те, що у Lockheed Martin говорять про збільшення виробництва F-16 для того, щоб інші країни могли передавати ці машини до України, загальна картина виглядає дещо інакше

Американський оборонний гігант Lockheed Martin буде збільшувати виробництво літаків F-16, про що в інтерв'ю Financial Times повідомив головний операційний директор Френк Сент-Джон [Frank St John]. Це пов'язано з тим, що певні країни можуть розпочати реекспорт машин до України і їм знадобиться заміна.

Водночас, сам Lockheed Martin не бере участі у перемовинах щодо можливого постачання до України F-16. Також зазначимо, що навіть у випадку прийняття деякими країнами згоди на передачу Україні американських літаків вони мають отримати дозвіл на реекспорт від США.

Читайте також: Скільки ракет до С-400 рашисти виготовляють за рік, і чому застосували 48Н6ДМ для удару по Києву
F-16
F-16 повітряних сил Данії

Але, якщо орієнтуватись не лише на одне висловлювання представника Lockheed Martin, а роздивитись картину загалом, то у будь-якому випадку виробництво F-16 буде збільшуватись. Справа в тому, що Lockheed Martin e 2019 році переніс виробництво цієї машини на нове підприємство у Грінвілі, Південна Кароліна. Це рішення було прийнято для вивільнення виробничих потужностей для F-35.

Саме новий виробничий майданчик у Грінвілі мала забезпечити потенційний продаж серед клієнтів, які не можуть дозволити собі F-35. Але коронокриза та збій у постачанні комплектуючих об'єктивно зруйнували цей план, через що, строки передачі вже замовлених літаків активно почали зсуватися.

Наявний зараз портфель замовлень, відповідно до повідомлення компанії за 24 січня цього року, складає 128 F-16. Завдяки замовленням з Йорданії та Болгарії очікується його збільшення найближчим часом ще на 20 літаків - до 148.

F-16 повітряних сил Йорданії
F-16 повітряних сил Йорданії

Відносно ж системи з реекспортом, то потенційними донорами F-16 до України є, в першу чергу, ті країни, які знімають його з озброєння шляхом заміни на F-35. І таким чином передача цих машин не буде становити загрозу для обороноздатності країни. Саме така ситуація склалась у Нідерландах, які виводять F-16 з експлуатації та навіть хотіли продати машини до американської приватної компанії.

Також серед можливих факторів збільшення виробництва F-16 у публікації Financial Times є можливе рішення країн Східної Європи передати до України радянські винищувачі. І за цим сценарієм країни можуть зробити вибір на користь F-16, щоб замінити передані літаки.

F-16 повітряних сил Нідерландів
F-16 повітряних сил Нідерландів

Водночас ті країни, які дійсно мають МіГ-29, вже замовили F-16, наприклад Словаччина, яка ще у 2018 році підписала контракт на 14 F-16V загальною вартістю у 1,6 млрд євро, чи Болгарія, яка у 2019 році замовила 8 літаків за 1,2 млрд доларів, а зараз замовляє ще 8 F-16 у версії Block 70 за 1,3 млрд доларів і буде не них чекати не раніше 2027 року.

Інші країни, які дивляться на такі строки постачання цілком логічно роблять вибір отримати машини трохи швидше і не за такі кошти. Наприклад, Польща зробила ставку на корейський FA-50, виробництво яких потім локалізує. Контракт на 48 машин у різних версіях обійшовся у 3 млрд доларів (12 FA-50 Block 10 за 0,7 млрд доларів, 2,3 млрд за 36 у версії FA-50PL). Тобто FA-50 у 2-2,5 раза дешевший за F-16V.

Таким чином реальні позиції F-16 зараз виглядають не настільки стабільними, як це було ще у 2010-х роках. Бо до цього треба додати активну експансію французького Rafale, виробництво якого не збираються зупиняти, через попит, до 2029 року.

Водночас саме передача до України F-16 цілком може пожвавити інтерес до цієї машини через оновлення рядка "ефективність доведена у реальному бою".

Читайте також: Під Києвом знову збили Х-55 з імітатором ядерної бойової частини, а Х-101 рашисти почали маскувати