Російська Федерація семимильними кроками наближається до громадянської війни та почала масове формування підрозділів за національним принципом.
Як передають рашиські ЗМІ вже створено понад 40 окремих підрозділів, які хоча і називаються "батальйонами", але, не завжди належать до мотострілецьких підрозділів. Зокрема відомо і про формування танкових батальйонів, артилерійських дивізіонів, рот снайперів, чи "загонів" на 90-250 осіб.
Читайте також: Рашисти засвітили Т-90М "Прорив" у VIP версії: коли мізків вистачає лише на мародерство
Зараз невідомо хто саме заклав "таку міну" відкладеної дії у Кремлі, але вона із захватом була прийнята "з низів". І маховик вже розкрутився і лише набирає обертів. При цьому у найкращих для України варіанті.
![кадировці](/media/contentimages/80862f116cd670f8.webp)
Мова йде про те, що всі ці так звані "добровільні батальйони" одразу отримають всі аспекти саме національних підрозділів і саме це є "ідеологічним ядром". Як приклад нижче цитата від начальника пункту відбору на військову службу за контрактом у столиці республіки Татарстан, Казані, майора Євгена Токмакова.
"Задум такий, що батальйони повинні бути сформовані тільки з уродженців Татарстану, щоб вони стали до ладу пліч-о-пліч, знали один одного, разом йшли і виконували поставлені завдання". Назву такі татарстанські підрозділи також отримають відповідну "Алга" і "Тимер".
А ось у Чувашії до батальйону "Атал" одним з величезних плюсів у відборі є знання чуваської мови. У Якутії сформований "загін" "Боотур". А на Далекому Сході у загін "Тигр" беруть лише місцевих, мовляв, так краще для організації.
![батальйон тирг](/media/contentimages/0d562f11658af415.jpg)
Аналогічне рішення прийняли у Ленінградській, Тюменский, Нижегородський, Курській, Омській, Іркутських областях, а також Пермському краї. А рекорд з формування національних підрозділів поки поставила Кубань, яка нібито вже формує бригаду, об'єднану з декількох підрозділів.
Вкрай важливий і інший фактор - фінансування. Цим займається саме місцева влада, яка також бере на себе і забезпечення амуніцією. Від Москви йде тільки зброя, яка передається з місцевих військових частин міноборони РФ. Тобто місцева влада має всі фінансові важелі для створення власної "кишенькової армії".
![Башкирський](/media/contentimages/c8562f11530003b7.jpg)
Гроші, до речі, це взагалі окремий фактор, бо все залежить від бюджету області. Наприклад, охочим стати гарматним м'ясом з депресивного Омська обіцяються платити по 130 тисяч рублів, а ось нафтогазовий Татарстан по 200 тисяч і 60 тисяч рублів одразу після підписання контракту. Для перм'яків декларують по 300 тисяч, а ось башкирів заманюють тим, що після їх загибелі родина отримає 12,3 млн рублів.
При цьому умовний мешканець Омської області не може поїхати у Перм для підписання більш дохідного для себе контракту. Бо беруть лише місцевих. Як це вплине на моральний стан підрозділу, де поголів'я коштує значно менше за сусідське, а споряджене гірше, складно навіть передбачити.
![тива](/media/contentimages/39362f115aaa226e.jpg)
Цікавий і інший аспект. Чомусь нічого не відомо про формування підрозділів з Москви, Тули, Володимира та інших близьких до столиці РФ областей. Можливо, що самій "білокам'яній" на арені чергової російської цивільної війни передбачена лише роль трофея.
Хоча якраз з центральних областей ватажок "Вагнерівців" Пригожин і намагався набрати зеків для створення власних підрозділів з арештантів, відбираючи тих, хто сидить за вбивство та розбій.
Читайте також: РФ застосували гіперзвукові ракети Х-47М "Кинжал" для удару по Вінницький області