Збори проводились з метою узгодження спільної роботи та організації взаємодії між підрозділами різних міністерств і відомств, які є суб’єктами антитерористичної діяльності.
Учасники навчально-тренувальних зборів, зокрема, відпрацьовували тактику дій та польоти в специфічних умовах обстановки.
Читайте також: Підрозділи ППО ЗСУ на Донбасі вчилися знищувати ворожі БПЛА (відео)
Захід пройшов за участі Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака. У навчально-тренувальних зборах з фахівцями безпілотних літальних апаратів та протидії БПЛА суб’єктів боротьби з тероризмом взяв участь Командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський, які здійснювали робочу поїздку на Житомирщину.
В рамках заходу військові керівники відвідали Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова. На заході був також присутнім командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України - начальник Житомирського гарнізону генерал-лейтенант Євген Мойсюк.
У ході візиту вони оглянули матеріальну базу навчального закладу, поспілкувалися з керівництвом та науково-педагогічним колективом. Ознайомилися з практичними розробками наукового центру інституту та відвідали Музей мілітарної історії краю, який вже декілька років діє у нашому навчальному закладі. Особливу увагу приділили огляду зали, присвяченої бойовим діям на Сході України.
Генерал-полковник Руслан Хомчак заслухав начальника інституту генерал-майора Олександра Левченка щодо стану справ та організації навчального процесу.
Своєю чергою Командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський оцінив навчально-матеріальну базу та побутові умови Житомирського Військового інституту і 190 навчального центру, поспілкувався з керівництвом та інструкторсько-викладацьким складом, вивчив основні напрямки розвитку підготовки у навчальних підрозділах, перевірив хід робіт щодо покращення побутових умов та умов навчання.
Також Командувач поцікавився проблемними питаннями та визначив завдання щодо подальшого розвитку керівництву військових навчальних закладів і посадових особам командування Сухопутних військ ЗСУ.
Раніше Defense Express повідомляв, що Українська компанія "ІнтерПроІнвест", відома розробкою спеціального автомата «Вулкан» (в цивільній та експортній версіях відомий як "Малюк"), розробила і готова запропонувати новий пристрій для боротьби з безпілотними літальними апаратами противника RIFF-P. Також ми писали про те, що електромагнітна зброя стає реальним фактором стратегічної переваги на сучасному полі бою.
Нагадаємо, що раніше компанія "Атлон Авіа" показала на що здатний новий український БПЛА-камікадзе ST-35 "Грім"
Читайте також: Мультикоптери: вибір сучасного війська ч.1