Зброярі з Заводу "Маяк" (входить до складу ДК "Укроборонпром"), послідовно продовжують вдосконалення своїх виробів та пошук надійних партнерів для виготовлення сучасної й високоякісної продукції для задоволення потреб Збройних сил України. Так, днями завершилась фаза попередніх перемовин українського підприємства з турецькою компанією Repkon.
За словами головного конструктора АТ "Завод "Маяк" Олександра Гордєєва, ця компанія є одним зі світових лідерів у виготовленні виробів військового призначення методом "холодного кування" й раніше вже мала дослід співпраці з українськими держпідприємствами ОПК по низці інших проектів.
Читайте також: В Україні локалізують виробництво мін НАТО, а в ЄС почнуть збирати наші міномети
![Зразки стволів різного калібру виготовлених методом холодного кування на обладнанні Repkon / Фото: Олександр Гордєєв](/media/contentimages/b0d60d9670eea1d1.jpg)
"Маяк" об'єднує технічні знання зі світовим лідером з виробництва стволів методом "холодного кування" для того, щоб відпрацювати технічний процес і отримати кращий у світі ствол на свої кулемети. Холодне кування - це найпрогресивніша технологія", - відзначив Олександр Гордєєв.
За його словами, хоча турецька сторона й має великий досвід з виробництва подібної продукції, Repkon до сьогодні ніколи не робив обладнання для виготовлення стволів під набої "радянського" стандарту. Тому пілотним проектом обрано виготовлення й випробування у складі серійного кулемета від Завод "Маяк" стволів калібру 7,62х54. Де українське підприємство виступає як виробник зброї та носій технологій розуміння того, як повинен працювати ствол, а Repkon має виготовити обладнання необхідне для їх виробництва за новою технологією.
![Турецька Repkon має великий досвід в створенні обладнання для виготовлення стволів для зброї різних калібрів методом холодного кування](/media/contentimages/20160d9680d21311.jpg)
"Ти без стружки, методом сковування деталей на холодну отримуєш калібр, нарізку і казенну частину відразу ж. Машинний час, витрачений на всі операції (з виготовлення такого ствола), 321 секунда, а отже, крім того, що це якісно - 0,05 мм точність, це ще й дуже швидко. У Туреччині та у НАТО є сталі, котрі не вимагають додаткових обробних процесів при виготовленні ствола. Тобто фактично ти з уже готової "збройової нержавійки" можеш зробити ствол", - поясняє головний конструктор.
![Перші зразки стволів калібру 7,62х54 виготовлені методом холодного кування на обладнанні Repkon](/media/contentimages/02c60d967a0babb1.jpg)
Наразі вже були виготовлені, за кресленнями українського підприємства, дослідні пробні зразки так званого "внутрішнього профілю" ствола 7,62 мм. Один з них був розрізаний для проведення внутрішніх вимірювань.
![Піхотний КМ-7,62 та головний конструктор АТ Завод Маяк Олександр Гордєєв](/media/contentimages/6b860d96f7d27eb3.jpg)
"Наше завдання відпрацювати технологію, щоб у нас нормально виходила внутрішня частина ствола, сформована їхнім обладнанням, для того, щоб ми далі могли обробляти його верхню поверхню, ставити обвіс і використовувати його далі у своєму виробі", - зазначив Олександр Гордєєв.
![Окрім виготовлення нових кулеметів калібру 7,62 Завод](/media/contentimages/9fd60d96f88c0163.jpg)
За попередніми планами керівництва "Маяка", перша дослідна партія "холодних" стволів для українських кулеметів КТ/КМ-7,62 має бути готова вже в цьому році. Після чого, представники заводу, з встановленими на їх серійні вироби новими турецькими стволами, проведуть повний спектр випробувань.
![Кулемет КТ-7,62 калібру 7,62-мм (набій 7,62×54 R) для бронетехніки від АТ Завод Маяк](/media/contentimages/16060d967ea1c836.jpg)
"Наше завдання отримати ствол і його випробувати. Стріляти будемо на Босфорі в складі спільної робочої групи, в юрисдикції Туреччини", - розповів Олександр Гордєєв, пояснивши, що це робиться для прискорення процесу випробувань і зменшення бюрократичної тяганини.
![Кулемет КМ-7,62 калібру 7,62-мм (набій 7,62×54 R) піхотний варіант на станку від АТ Завод Маяк](/media/contentimages/5c760d96d8384eb9.jpg)
Він також додав, що після проведення всіх випробувань готового виробу в комплекті зі стволами з турецької стали, що виготовлені методом "холодного кування", буде йти розмова про постачання налаштованого на цей технічний процес турецького обладнання безпосередньо в Україну.
![Обладнання турецької Repkon дозволяє швидко і якісно виготовляти різноманітні стволи для стрілецької зброї передовим методом](/media/contentimages/3d860d96cc58bca3.jpg)
"Наше завдання спільно вийти на появу випробуваного й виготовленого за сучасною технологією ствола в Україні. Надалі буде прийнято рішення, що необхідне виробниче обладнання буде переміщено в Україну. Після цього, такі стволи зможуть виготовлятися не тільки в Туреччині, але і в Україні", - наголосив головний конструктор АТ "Завод "Маяк".
![Дослідний зразок великокаліберного кулемета КМ-12,7 від АТ Завод Маяк](/media/contentimages/06360d965cd27151.jpg)
При успішній співпраці по першому проекту, цілком ймовірне й подальше спільне україно-турецьке партнерство в цій сфері, але вже при виготовленні стволів методом "холодного кування" більш потужних калібрів – 12,7 та 14,5 мм.
![Партія з 5 нових кулеметів КТ-7,62 для бронетранспортерів БТР-4Е передана ХКБМ у травні 2020 року](/media/contentimages/4f860d965da3bc6a.jpg)
Нагадаємо, АТ "Завод "Маяк" є серійним виробником кулеметів калібру 7,62 мм (КТ-7,62 для бронетехніки та КМ-7,62 для піхотних підрозділів). Вироби українського підприємства встановлюються на модернізовану та відремонтовану бронетехніку Збройних сил України. Крім того, спеціалісти заводу ремонтують і радянські ПКМ, які стоять на озброєнні ЗСУ.
![Дослідний зразок великокаліберного кулемета КТ-12,7 від АТ Завод Маяк](/media/contentimages/fae60d965b00c879.jpg)
Варто додати, що наразі на Заводі "Маяк" проходять випробування дослідного зразка більш потужного великокаліберного кулемета КТ-12,7 та заплановані тести піхотної версії - КМ-12,7.
Читайте також: Прощавай радянський ДШК: в Україні створили свої сучасні великокаліберні кулемети (відео)