Пропонуємо ознайомитися з оглядом подій та матеріалів тижня, короткий опис яких ми зібрали для вас у цій статті
Боєприпаси
Польська Polska Grupa Zbrojeniow (PGZ), яке є найпотужнішим об’єднанням польського оборонно-промислового комплексу, з опорою на підрахунки оборонного відомства Польщі, вирішило вирахувати, якою ж є потреба в артилерійських боєприпасів.
Читайте також: Якщо німці таки зроблять ЗРК IRIS-T SLM зі штучним інтелектом проти балістики, то це точно треба на тест в Україну

Patriot США
Іран ще наприкінці червня завдав ударів по авіабазі США "Аль-Удейт" у Катарі, для відбиття якої було застосовано одразу дві батареї зенітнких ракетних комплексів Patriot, які для відбиття 14 балістичних ракет могли випустити від 28 і аж до 56 зенітних ракет.

Patriot для України
Україна може дійсно швидко отримати зенітні ракетні комплекси типу Patriot, і "джерелом" поставок можуть бути ті системи, які створюються у рамка контракту для Швейцарії.

І тут виходить ситуація, що якщо США дадуть Patriot Україні за рахунок Швейцарії, то це пояснює число у 17 Patriot.
БМП Lynx
Німецька бойова машина піхоти KF41 Lynx від оборонного гіганту Rheinmetall хоч вже і доставлена в Україну, але й досі проходить випробування - йдеться не про застосування на фронті, а на тилових полігонах.

Розповідаємо, чому німецькі БМП Lynx досі не дісталися на фронт до ЗСУ та які це може мати наслідки для їхнього виробництва в Україні.
Завод з виробництва хімії
Акціонерне товариство "Українська оборонна промисловість" та американська компанія D&M Holding Company створюють спільне підприємство з виробництва спеціальних хімічних речовин для потреб оборонного сектору. Воно допоможе подолати дефіцит у галузі компонентів для виробництва боєприпасів.

Розповідаємо, чому "Укроборонпром" будує в США завод з виробництва хімії для боєприпасів та яка Україні в цьому вигода.
Читайте також: Яке озброєння та від яких країн Польща отримала в 2024 році для ймовірно передачі ЗСУ