xcounter
#

Росіяни скаржаться на нову атаку таємничих дронів на їхній Ту-22М3, тепер вже на авіабазі "Шайковка"

7869
Ту-22М3, фото ілюстративне
Ту-22М3, фото ілюстративне

Це вже вдруге за три дні, коли невідомі безпілотники атакують російські бомбардувальники-носії ракет Х-22, і у першому випадку це був стовідсотковий успіх

Декілька днів тому, а саме вранці 19 серпня, у результаті атаки невідомого безпілотника на авіабазі "Шольці", що у понад 650 км від кордону з Україною, було знищено російський дальній бомбардувальник Ту-22М3, який на сто відсотків можна записати до безповоротних втрат.

знищений Ту-22М3
Фото знищеного російського дальнього бомбардувальника Ту-22М3

Водночас зараз низка російський пропагандистських каналів повідомляє, що нібито сьогодні зранку, 21 серпня, "безпілотник ЗСУ намагався атакувати аеродром у Калузькій області".

Читайте також: Росіяни розкрили, скільки для них коштує Ту-22М3 з ракетою Х-22, і там цифри здивують

Йдеться про авіабазу "Шайковка", де також базуються російські Ту-22М3, і на території якого сьогодні зранку нібито впав "дрон-камікадзе" — і що нібито у результаті цього падіння отримав пошкодження один з літаків, який "не використовувався" (у деяких джерелах відзначають про "невдалу атаку".

Фото чи відео з цього аеродрому, а також інших деталей поки що не повідомляється, але водночас тут цілком може бути ситуація, коли "немає диму без вогню".

Бо, наприклад, у випадку з ураженням Ту-22М3 на авіабазі "Сольці", то тут з офіційною заявою навіть виступило ціле МО РФ, яке заявило про "пошкоджений" літак, який в реальності виявився безповоротно втраченим для росіян.

Ну і також варто згадати, що знищений Ту-22М3 було атаковано дронами "коптерного типу", що натякає на те, що запускали ці дрони безпосередньо недалеко від авіабази.

Ту-22М3 ракета Х-22
Ту-22М3, фото ілюстративне

Якщо інформація про ураження (або можливо й знищення) російського Ту-22М3 підтвердиться, то це буде унікальний випадок в історії, коли фактично за три дні звичайними квадрокоптерами було двічі успішно атаковано далекобійні бомбардувальники.

Як саме таємничим безпілотникам вдається так спокійно потрапляти на територію військових авіабаз вже "пояснили" самі рашисти, які тепер бідкаються, що втратили свій ТУ-22М3, бо відправили всю аеродромну охорону на фронт.

Читайте також: Нідерланди віддають Україні всі свої F-16 - і це лише початок