xcounter
#

РФ вже понад місяць використовує лише один тип крилатих ракет: відбито чергову атаку ОТРК "Искандер-К"

5652
Р-500 ОТРК "Искандер-К"
Р-500 ОТРК "Искандер-К"

Це вже друга за жовтень атака з використанням лише крилатих ракет з оперативно-тактичного ракетного комплексу "Искандер-К", при цьому пусковий район ворог не змінює

Армія РФ у ночі 28 жовтня вкотре спробувала атакувати Україну крилатими ракетами наземного базування Р-500 від ОТРК "Искандер-К".

Відповідно до повідомлення Командування Повітряних сил України, загалом було випущено чотири таких ракети, з яких три було збито три ракети, а ще одна схибила. Цілі удару, якому вдалось запобігти, знаходились у Дніпропетровській області.

Читайте також: Скільки коштують F-15EX та F-35 і як взагалі рахують flyaway cost для цих літаків

Загалом це вже другий підтверджений випадок, коли ворог запускає саме ці ракети за жовтень, та скоріш за все третій, тому що 19 жовтня було повідомлення про знищення крилатої ракети тип якої не встановлений, а одиночний пуск характерний більше для Р-500.

Якщо брати підтверджені два епізоди, то запуск ракет в обох випадках здійснювався з району Джанкою у поки окупованому Криму.

Й загалом вже понад місяць ворог для ударів використовує лише Р-500 від ОТРК "Искандер-К", вочевидь накопичуючи крилаті ракети повітряного та морського базування. Зокрема останні пуски ракет "Калибр" були зафіксовані 25 вересня, тоді було збито 11 з 12 ракет, а Х-555/101 - 21 вересня, з 43 збито 36.

І поки загалом за весь жовтень ворог запустив лише 6 крилатих ракет, в той час, коли за вересень було випущено 91 одна крилата ракета: 77 повітряного та 14 морського базування.

Читайте також: Південна Корея показала ЗРК L-SAM до 200 км, який може збивати балістичні ракети