Місяць тому Defense Express виявив аномальну активність російської транспортної авіації до Китаю - справжній повітряний міст, яку здійснює російська компанія "Волга-Днепр". На вересень мова йшла про декілька рейсів, у жовтні показник перевалив за десяток, у листопаді станом на 27 число склав 34 рейси.
Але тепер мова йде про 54 рейсів з 28 листопада або 48 лише за неповний грудень. І, для розуміння, лише сьогодні з аеропорту Чженчжоу здійснили зліт один Ан-124 та два Ил-76.
Читайте також: Як Кремль продав своїм сателітам Ту-22, і як йому за це (майже) нічого не було
Також збільшилась і кількість літаків, які здійснюють ці польоти. Якщо раніше це було шість літаків: 2 Ил-76 та чотири Ан-124 "Руслан", то у грудні на постійній основі рейси здійснюють вісім літаків: 4 Ил-76 та чотири Ан-124 "Руслан":
Реєстраційні номери задіяних Ил-76:
- RA-76511
- RA-76950
- RA-76951
- RA-76952
Реєстраційні номери задіяних Ан-124 "Руслан"
- RA-82044
- RA-82047
- RA-82074
- RA-82081
Мова йде про всі рейси російської компанії "Волга-Днепр" відправними точками яких стали китайські аеропорти. Найчастіше вони злітали з Чженчжоу - 38 разів, Шэньчжэнь Баоань (поблизу Гонконгу) - 8, інші реси були здійснені з Сіньцзян-Уйгурський автономний район, Сяньян та Урумчі. З них російські літаки повертались до РФ і традиційно здійснювали проміжні посадки у Барнаулі та Новосибірську.
Що саме може РФ вивозити з Китаю такими темпами - залишається питанням, якому присвячена окрема публікація. Звісно зараз можливо зробити припущення, мовляв, просто це посилки з Aliexpress, які потім везуть до РФ та Європи на свята. Аби не те, що у Китаї почалась чергова хвиля "корони", через що виникла глобальна криза з поштовими відправленнями.
А сама РФ вже не може бути хабом через те, що європейські авіакомпанії вже не здійснюють польоти до РФ.
Читайте також: Американські морпіхи обирають заміну LAV: за контракт борються General Dynamics, Textron та BAE