xcounter
#

Повітряний міст з Китаю до РФ: ситуація загрозливіша ніж вважалось - зростання втричі, залучено шість бортів

Ан-124 компанії "Волга-Днепр"
Ан-124 компанії "Волга-Днепр"
169105

Якщо за весь вересень зафіксовано лише 3 рейси, то за листопад - 34, часом до Китаю одночасно прилітають декілька Ан-124 та Ил-76 російської компанії "Волга-Днепр"

Після того, як Defense Express помітив підвищену активність польотів літаків Ан-124 російської компанії "Волга-Днепр" до Китаю, було вирішено детальніше прослідкувати за цими рейсами. Скориставшись публічними сервісами з відстеження польотів, прибуттям та відправлення літаків з аеропортів, був отриманий значно більший масив інформації, який дає значно загрозливішу картину.

Зокрема до цих рейсів залучено значно більше літаків, ніж показали попередні дані. Мова йде про регулярні постійні рейси Чжэнчжоу-РФ, які здійснюються не лише Ан-124, а й Ил-76 компанії "Волга-Днепр". Загалом зафіксовані регулярні польоти наступних бортів:

Читайте також: Пропагандони РФ вигадали свої "300 морпіхів", які спали на танках і раділи "картоплі з під-землі"

Ил-76:

  • RA-76511
  • RA-76952
Ил-76 компанії
Ил-76 компанії "Волга-Днепр"

Ан-124:

  • RA-82081
  • RA-82079
  • RA-82044
  • RA-82074
Ан-124 компанії
Ан-124 компанії "Волга-Днепр"

Тенденція кількості вильотів також показує динаміку щодо стрімкого збільшення. Станом на вересень було лише три рейси, два Ан-124 та один Ил-76, при цьому останні два 27 та 30 вересня. За жовтень - вже 11 рейсів та з'явились ситуації, коли в один день до Чжэнчжоу прибувало одразу два Ан-124.

А ось у листопаді - 34 рейси станом на 27 число, при цьому паузи між рейсами стали коротшими, а прибути могли одночасно й три літаки. Рекорд - одночасно чотири борти 23 листопада: один Ил-76 (RA-76952) та три Ан-124 (RA-82081,RA-82044, RA-82074).

Також російські Ан-124 та Ил-76 зазвичай щось вивозять з Китаю про це говорить, що частина рейсів до Китаю - прямі, наприклад Москва (Внуково або Шереметьєво) - Чжэнчжоу, вони тривають близько 8 годин. А зворотний шлях - через проміжну зупинку у Новосибірську або Барнаулі, зрідка Красноярську, а далі вже на Москву. Тобто всі зворотні рейси тривалістю до приблизно п'яти годин.

Що саме РФ вивозить з Китаю поки залишається таємницею. Цілком можливо, що це, як пишуть у китайський соцмережах, просто форма, бронежилети, шоломи та інша подібна амуніція. Але активність рейсів розпочалась через місяць після оголошення часточкової мобілізації та не припала на її пік. Можливо мова йде саме про зимове спорядження, яке відшиваються на китайських фабриках. Але ганяти "Руслани" за бушлатами, можливо, витратно навіть для РФ.

Тобто вантаж має відповідати критеріям значного дефіциту для РФ та мати велике значення. Або це вантаж легше транспортувати саме літаками, наприклад, для мінімізації охорони. Більше того, цього вантажу необхідно багато, як з точки зору кількості рейсів, так і можливої ваги, бо мова йде про 34 польоти лише за поточний листопад - 22 Ан-124 та 12 Ил-76. Для розуміння, це об'єми вантажу вагою від 1 500 тонн (з урахуванням реалістичних масо-габаритних показників у 50% від максимальної вантажності, а не допустимої ваги моновантажів).

Ан-124 компанії

В цьому випадку навіть ідеї, що це можуть бути критичні для російської оборонної промисловості мікросхеми, розбиваються о кількість рейсів. Бо уявити, що РФ різко знадобились 1,5 тисячі тонн мікросхем виглядає нереалістичним. Тому не варто виключати, що Китай виробляє на замовлення РФ вже готові вузли та агрегати, які у зборі мають більше "об'ємної", ніж реальної ваги.

А варіант того, що Китай все ж таки міг стати постачальником зброї до РФ, розглянемо у наступній публікації. Особливо враховуючи те, що це точно лише верхівка й те, що вдалось відстежити з публічних джерел, а певна кількість рейсів взагалі могла не потрапити у сервіси моніторингу польотів цивільної авіації.

Читайте також: Якій країні пропонують обміняти всі свої радянські запаси зброї, щоб посилити ЗСУ