xcounter
#

Південна Корея скасує заборону передачі Україні озброєння у відповідь на союз РФ та КНДР

9327
Танки K2
Танки K2

Зброя з Південної Кореї для України - це про масштабне виробництво сучасного озброєння та дійсно швидкі постачання із запасів за адекватними цінами

Південна Корея перегляне свою позицію щодо збройної підтримки України, що означає скасування політики заборони передачі летального озброєння. Таке рішення прийнято Сеулом на фоні підписання між РФ та КНДР договору про стратегічне всебічне партнерство, який був підписаний вчора 19 червня у Пхеньяні.

Нагадаємо, що РФ вже пообіцяла допомагати КНДР озброєнням, зокрема і технологіями, а у випадку нападу на неї - виступити на її боці. А тому намір Сеула переглянути свою політику щодо постачання озброєння Україні, про яке пише корейська агенція YNA, абсолютно логічне та прагматичне.

Читайте також: Leopard 2 отримують прагматичний КАЗ ASPIS NG для захисту від дронів та атак згори

Окрім того, в уряді Південної Кореї пообіцяли розширити перелік підстанційних товарів та загалом анонсували посилення жорсткості у відносинах з РФ.

Рф кндр

З боку ж Defense Express зазначимо, що рішення Сеула, якщо воно буде означати зняття заборони на експорт свого озброєння до України, означає більш ніж значне розширення можливостей України щодо отримання будь-яким чином, зокрема шляхом закупівлі, різноманітного сучасного озброєння.

Особливо за рахунок унікальної можливості корейського оборонно-промислового комплексу здійснювати швидкі постачання, до яких додається адекватна ціна на зброю. І мова цілком може йти про майже всі сфери оборонної співпраці, починаючи від артилерійських снарядів, які до цього постачались за дуже складними алгоритмами, коли корейські їхали на склади, наприклад, США, а американські - до України, до артилерії, систем ППО, далекобійних ракет та авіації.

При цьому Південна Корея має як відповідні запаси озброєння, так і "гарячі" виробничі лінії, які не зупинялись після завершення Холодної війни, бо КНДР нікуди не зник. Саме завдяки цьому, наприклад Польща, отримала перші замовлені танки K2 та САУ K9 лише через 102 дні після підписання угоди.

Також слід додати, що Сеул зараз проводить активну експансію на європейський ринок озброєння, після Польщі націлившись на Румунію з просуванням свої танків, САУ та БМП, а також на Норвегію та Швецію зі K239 Chunmoo - конкурента HIMARS, тому цілком може бути зацікавлений в отриманні позначок "ефективність доведена у бою".

Читайте також: Генерал однієї з країн НАТО заявив, що дрони вже через пару років можуть втратити домінування