xcounter
#

Окупанти вирішили перетворити Т-72 на "кінотеатр", контррозвідка СБУ надала просту та ефективну відповідь

9746
Окупанти вирішили перетворити Т-72 на "кінотеатр", контррозвідка СБУ надала просту та ефективну відповідь

Озброєні безпілотники продовжують розстрілювати техніку армії РФ

Служба безпеки України оприлюднила відео, як військова контррозвідка ударними дронами нищить танки Т-72 російської окупаційної армії.

"Наша робота з покращення статистики втрат рф в Україні досі у самому розпалі. Цими днями ще три Т-72 потрапили на приціл і були так само яскраво знищені співробітниками СБУ", – йдеться у повідомленні.

Читайте також: РФ хоче кинути в Україну "комбо" з колишніх випускників танкового училища та знятих зі зберігання Т-72

Влучними ударами контррозвідники не залишили шансів навіть замаскованим танкам. Під час роботи українського БПЛА по одному з Т-72 один з окупантів вирішив сховатися під танком – чи допомогло йому це рішення невідомо.

Це вже не вперше, коли контррозвідка СБУ "розстрілює" російські Т-72 з безпілотника – раніше разом з танком було знищено ще й 15 окупантів. А згодом СБУ вдалося перехопити розмову очевидця цієї події.

За словами окупанта, це було справжнє "Шапіто": о другій годині ночі 15 окупантів вирішили подивитися на танку кіно: "Короче, в башню скинули, бл*, дроном! Дроном, мама, дроном, это п*здец! Просто подлетели, скинули боеприпас и его разорвало".

Каже, що після цього довелося буквально "собирать кости" своїх "колег". Загалом окупант відзначає, що ситуація на фронті не на їхню користь: "Мы п*зды получаем".

Читайте також: Дрон-камікадзе Warmate у дії: ювелірна робота по позиціях армії РФ поблизу Запорізької АЕС (відео)