xcounter
#

Навіщо Super Tucano, який нам Бразилія все рівно не продає, якщо Чехія сама нам пропонувала L-159

30922
A-29 Super Tucano та KC390 бразильських ВПС, зображення - Embraer
A-29 Super Tucano та KC390 бразильських ВПС, зображення - Embraer

Які варіанти по легким бойовим літакам нам справді доступні, та на що слід звертати увагу

По мірі того, як наростають загрози від російських БПЛА різних типів, в нашому інформпросторі знову починає циркулювати ідея про те, що як засіб відстрілу таких дронів треба придбати у Бразилії літаки типу Super Tucano.

Безумовно, самі по собі Super Tucano можуть виглядати цікавим дискутивним варіантом, по яким можна було б довго обговорювати переваги та недоліки цього типу літаків. Наприклад те, що вживаний Super Tucano виявився дорожчим за вживаний F-16 на прикладі пропозиції Бразилії для Португалії.

Читайте також: РФ каже про гіперзвуковий "Циркон" на корветі проекту 20385, що це означає

Але нюанс полягає в тому, що обговорювати усі нюанси по Super Tucano сенсу насправді нема. Бо сама Бразилія зайняла "нейтральну" позицію щодо війни РФ проти України, тому відмовляється передавати для зміцнення ЗСУ навіть через "треті руки" будь-що, чи то техніку, чи то боєприпаси.

Можемо пригадати зокрема історію про те, як Бразилія відмовилась віддати на запит США списані Ми-35, які перетворились на металобрухт тому, що російські підрядники не обслуговували ці вертольоти належним чином.

Відповідно, пропонування варіантів придбати Super Tucano через "треті руки" втрачає будь-який практичний сенс. А навіть якщо і є умовно "вільні" ресурси, які б можна було витратити на купівлю цих літаків, то можливо їх краще спрямувати на більш перспективний варіант, саме в сегменті легких бойових літаків.

Бразильські Ми-35, які через росіян перетворились на металобрухт, архівне фото з відкритих джерел

Варто пригадати, що у травні 2023 року президент Чехії Петр Павел спочатку публічно заявив пропозицію Україні спільно виробляти навчально-бойові літаки F/A-259, створені на базі L-159. А дещо пізніше, в тому ж травні 2023 року, той же Павел не виключав варіант, за якого Україні могли би бути передані легкі штурмовики L-159. Однак по обом епізодам зі сторони України публічної відповіді ще не було.

Чим особливий проект F/A-259, Defense Express розповідав у окремому огляді. Про особливості тих самих L-159 у нас також була окрема публікація, в якій зокрема можна почитати про особливості бортової апаратури цих літаків.

Перспективний F/A-259, ілюстративний рендер від Aero Vodochody

Тут же вважаємо за потрібне окремо виділити два важливі моменти по L-159. Показник бойового навантаження цих літаків до 2,4 тон передбачає можливість використання зокрема JDAM та AIM-9.

Перелік операторів L-159 обмежений самою Чехією Чехія (16 ударних L-159A та 8 двомісних навчально-бойових L-159T1 та L-159T2), Ірак ( 10 ударних L-159A та один двомісний L-159T1) та приватна військова компанія Draken International ( 24 літаки L-159A в строю, ще чотири – "донори запчастин").

Зважаючи на усе вищевикладене, то якщо уже обговорювати варіанти по легким бойовим літакам для ЗСУ, то краще уже звертати увагу на L-159 або похідну від нього F/A-259. Бо сама Чехія хоча би заявляла готовність по перспективній передачі таких літаків для України.

L-159A приватної компанії Draken International, фото з відкритих джерел
Читайте також: Як розуміти слова про повернення в ЗСУ 1500 одиниць техніки, зокрема МТ-ЛБ та БРЕМ