xcounter
#

ЗСУ завершують вогневе відрізання армії РФ поблизу Херсону: всі автомобільні мости уражено

ЗСУ завершують вогневе відрізання армії РФ поблизу Херсону: всі автомобільні мости уражено
29913

Перший етап встановлення зони заборони доступу від ЗСУ для рашистів поблизу Херсону завершується

Збройні Сили України завдали за останні дні ще два ураження мостів, які зв'язують угрупування армії РФ на правобережжі поблизу Херсону.

Учора, 23 липня, був уражений Дар'ївський міст через Інгулець. При цьому із вражаючою хірургічною точністю. Всі шість отворів рівно по одному боку моста, як по лінійці.

Читайте також: 25-30 HIMARS та M270, як максимум для ЗСУ: чи може їх бути більше і що заважає

А сьогодні з'явилась інформація щодо удару по мосту через шлюз ГЕС у Новій Каховці. Як мінімум два влучання з пошкодженням полотна та арматури, які намагаються оперативно полагодити, зафіксовано на фото. Цей удар був цілком логічним та передбачуваним.

Він очікувався і РФ, яка намагалась посилити його захист, але безрезультатно. Що більше, це призвело лише до додаткових втрат серед вкрай коштовної та дефіцитної техніки.

До цього, завдяки серії високоточних ударів, був виведений з ладу Антонівський автомобільний міст через Дніпро поблизу Херсону. Його стан вже не дозволяє використовувати його для проїзду вантажного транспорту.

Таким чином всі автомобільні мости через Дніпро, на яких висять всі рашиські війська на правобережжі та займають плацдарм 150 на 40 км, пошкоджені.

Також ускладнене перекидання армії РФ через річку Інгулець, хоча через неї перекинуто ще декілька мостів. Але маршрути через них проходять через дороги з меншою пропускною спроможністю, часто взагалі по ґрунтовим шляхам. А це додаткові "гаки" для автотранспорту, та й вантажність цих мостів доволі обмежена.

Через Дніпро перекинуті ще два залізничних мости, один поблизу Херсону, інший на тій самій греблі ГЕС у Новій Каховці. Але відомо, що їх використання обмежене через побоювання рашистів, що залізничний состав буде знищено разом із мостом. Аналогічна доля спіткає і будь-яку понтонну переправу, яку армія РФ, скоріш за все, буде намагатися розгорнути найближчим часом.

понтонная переправа

Таким чином ЗСУ вже завершують вогневе ураження всіх критично важливих переправ для армії РФ, без яких все угрупування залишається без надійного постачання палива та боєприпасів. Більше того, далеко не факт, що при відступі армії РФ ці переправи витримають важку бронетехніку і її просто прийдеться кинути.

Читайте також: РФ використовувала цивільних пілотів, щоб возити на "Русланах" ракети в Білорусь