xcounter
#

РФ використовувала цивільних пілотів, щоб возити на "Русланах" ракети в Білорусь

3193
Ворожий Ан-124-100 зі складу "224 летного отряда" Міноборони РФ, ілюстративне фото з відкритих джерел
Ворожий Ан-124-100 зі складу "224 летного отряда" Міноборони РФ, ілюстративне фото з відкритих джерел

Співучасниками злочинців армії РФ стали як мінімум 200 цивільних пілотів та працівників технічного персоналу

Головне управління розвідки Міноборони України розповіло, що РФ використовувала та використовує для військової агресії проти нашої держави не тільки свою військово-транспортну авіацію, але й також – цивільних персонал своїх державних авіаційних підприємств.

Мова зокрема підприємство “Государственная авиакомпания “224 лётный отряд”, що входить до структури Міноборони РФ.

Читайте також: Без комплектуючих з України росіяни не здатні обслуговувати навіть свої Ту-134 для генералів

До свого повідомлення ГУР МОУ також додала добутий у рашистів документ, з якого випливає – РФ могла використовувати для військових перевезень до Білорусі сім літаків типу Ан-124-100 "Руслан" та 15 транспортних літаків Ил-76МД.

В документі також фігурує до 200 цивільних працівників льотного та технічного персоналу "224 летного отряда", котрі по суті стали співучасниками злочинів армії РФ на території України. Наші розвідники фіксують - працівники "224 летного отряда" уже розуміють, що вони уже також стали військовими злочинцями, і їм також доведеться відповідати.

Ворожий Ан-124-100 зі складу "224 летного отряда" Міноборони РФ, ілюстративне фото з відкритих джерел

Як можемо відтворити за відкритими джерелами, росіяни використовували літаки типів Ан-124 "Руслан" та Ил-76 для перевезення до Білорусі зенітних ракет до комплексів С-300 і С-400, також – ракет до ОТРК "Искандер".

Формат доставки ракет транспортними літаками використовувався, коли перевезення потрібно було приховати в таємниці, і водночас – мінімізувати охорону для вантажу.

Ворожий Ил-76 зі складу "224 летного отряда" Міноборони РФ, ілюстративне фото з відкритих джерел
Читайте також: РФ значно активізувала рейси військово-транспортних літаків у Білорусь: залучені Ан-124 "Руслан" та Ан-22 "Антей"