xcounter
#

МВС України розглядає варіант купівлі патрульних та рятувальних кораблів в італійської Fincantieri

2420
Патрульний корабель проекту Saettia Mk2 від Fincantieri, фото ілюстративне
Патрульний корабель проекту Saettia Mk2 від Fincantieri, фото ілюстративне

Представники самої Fincantieri говорять, що уже мають готові пропозиції на основі технічного завдання від нашого МВС, та готові локалізацію при виробництві кораблів

Керівництво міністерства внутрішніх справ України провело перемовини із керівництвом італійської державної кораблебудівної корпорації Fincantieri по темі можливого замовлення на патрульні та рятувальні кораблі для сил Морської охорони та Державної служби з надзвичайних ситуацій України. Про це йдеться у повідомленні прес-служби МВС України.

Морська охорона ДПСУ потребує нових кораблів, на заміну плавскладу радянського виробництва, фото ілюстративне

Від України участь в перемовинах брав заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров, від Італії – віце-президент Fincantieri Федеріко Ріджіо та Посол Італійської Республіки в Україні Франческо Дзадзо.

Читайте також: Італія вивела на випробування третій корабель із серії "модульних" сторожовиків

Які саме кораблі в теорії може продати італійська Fincantieri українському МВС – невідомо. У прес-службі самого міністерства говорять лише в загальних рисах – "італійські спеціалісти презентували окремі пропозиції з урахуванням раніше отриманих від української сторони тактико-технічних параметрів та функціоналу майбутніх кораблів". Тут слід окремо відзначити, що до цього моменту МВС України не говорило про свої контакти з Італією по темі можливої закупки кораблів.

Корабель Берегової охорони Туреччини, збудований за проектом Sirio від італійської Fincantieri, ілюстративне фото з відкритих джерел

Представники Fincantieri заявляють готовність у разі видачі замовлення на їх кораблі організувати кооперацію з кораблебудівними підприємствами України, аби забезпечити належний рівень локалізації та організувати "трансфер технології".

При цьому Fincantieri начебто готова зі своєї сторони залучити фінансову підтримку від італійського державного експортно-кредитного агентства SACE (Servizi Assicurativi del Commercio Estero).

Один із семи "модульних" патрульних кораблів проекту PPA, котрий будує Fincantieri на замовлення ВМС Італії, ілюстративне фото з відкритих джерел
Читайте також: Rafale чи МиГ-29К: Індія досі не визначилась, які винищувачі купуватиме для свого авіаносця Vikrant