xcounter
#

З’явилося відео епічного ураження з БПЛА російського "Метеорита", ЗСУ вщент знищили ворожу машину

3648
Епічний вибух після ураження російської УР-77
Епічний вибух після ураження російської УР-77

Окупанти з лютого 2022 року втратили як мінімум 30 своїх машин розмінування УР-77 "Метеорит", які ворог також використовує і для ударів по цивільних об’єктах

Українські військові знищили на полі бою чергову російську самохідну систему розмінування УР-77 "Метеорит", відому також як "Змєй Горинич" — у мережі з’явилися кадри ураження російської машини бійцями 79-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Як відзначається, російська УР-77 була знищена поблизу міста Мар’їнка, що в Донецькій області — наші військові ймовірно добили покинуту окупантами машину скинутими з безпілотника гранатами.

Читайте також: В новому пакеті допомоги від США є дуже важлива річ для артилерії ЗСУ

Внаслідок влучання першої ж гранати у машину стався потужний видовищний вибух, що натякає на те, що росіяни покинули свого "Змєя Горинича" аж ніяк не порожнім.

ЗСУ знищили УР-77 "Метеорит"
Російська машина розмінування УР-77 "Метеорит" в прицілі українського БПЛА

Цей епізод насправді вкотре демонструє, наскільки небезпечно знаходитися біля таких машин під час їхньої роботи, коли лише одне влучання з безпілотника може разом з машиною знищити все, що знаходиться поруч із нею.

влучання гранати УР-77 "Метеорит" машина розмінування
За мить після влучання гранати в УР-77

І відповідно, наскільки важко наші військові долали мінні поля росіян навіть з американськими комплексами M58 MICLIC, бо такі машини, як раніше розповідали наші бійці виданню "Радіо Свобода", окупанти намагаються знищити у першу чергу, водночас працюють ці системи ледь не впритул до лінії фронту.

Повертаючись до російських УР-77 "Метеорит", то згідно з даними Oryx, з початку повномасштабного вторгнення в Україну окупанти втратили як мінімум 30 таких машин, причому 17 з них ЗСУ взяли як трофеї.

Разом з тим, тут також варто нагадати, що окупанти використовують свої УР-77 не тільки за їхнім прямим призначенням, але й також для ударів по цивільних об’єктах у прифронтовій зоні.

Читайте також: Рашисти використовують окопний РЕБ "Пероед", що не дає 100% захисту від FPV-дронів