xcounter
#

Росіяни хочуть поставити "мангали" й балістичні обчислювачі на БМП-3 для стрільби із закритих позицій

6380
Проект БМП-3 із динамічним захистом, ілюстративне зображення з відкритих джерел
Проект БМП-3 із динамічним захистом, ілюстративне зображення з відкритих джерел

А ще рашисти хочуть зробити БМП-3 здатною і боротись проти БПЛА, і запускати власні дрони

Кремлівські пропагандисти заявляють, що рашистський ВПК планує провести нову модернізацію БМП-3 з поправкою на досвід боїв проти ЗСУ.

Зокрема, головний конструктор "Специального конструкторского бюро машиностроения" або ж "СКБМ" Сєргєй Абдулов стверджує, що його підприємство "пропрацьовує варіанти захисту верхньої напівсфери" БМП-3 від протитанкових ракет Javelin, і також – шукає варіанти для бойової машини цього типу, як захищатись від ударних безпілотників ворога. Чи це буде той самий "мангал", що уже в заводських умовах встановлюється на танки, чи щось інше, Абдулов деталізувати не став.

Читайте також: Рашисти біля Вугледару задіяли 9П148 "Конкурс", але без результату
Відвантажена партія БМП-3 з "Курганмашзавода" у травні 2023 року, ілюстративне фото з відкритих джерел

Рашисти говорять також, що їх конструктори хочуть спростити для військових армії РФ можливість застосування БМП-3 для вогню із закритих вогневих позицій. Мовляв, досвід боїв проти ЗСУ показав, що 100-мм гармата 2А70 цієї БМП однаково ефективно стріляє як прямою наводкою, так із закритих вогневих позицій.

При цьому для ведення та коригування стрільби в другому форматі використовуються штатний приціл, інформація від безпілотників та піхотинців на полі бою. А тепер рашисти заявляють, що хочуть поставити на БМП-3 і балістичні обчислювачі, і дати можливість "в штатному режимі" використовувати БПЛА з цієї бронемашини.

Знищена під Вугледаром ворожа бронетехніка, зокрема БМП-3, квітень 2023 року, джерело - командувач ОСУВ "Таврія" бригадний генерал Тарнавський

Раніше Defense Express розповідав про те, що в квітні 2023 року окупанти на свої БМП-3 поставили рідкісні комплекти захисту 675-сб3КДЗ, але це їх не врятувало під погрому під Вугледаром.

Водночас у травні 2023 року стало відомо, що російський ВПК намагається поновити роботи по динамічному захисту на БМП-3, і розкрив орієнтовні темпи виробництва цих машин – поставка 106 нових одиниць і капітальний ремонт 60 одиниць.

Проект БМП-3 із динамічним захистом, ілюстративне зображення з відкритих джерел
Читайте також: Окупанти поставили кілька десятків зеніток 2М-1 і 2М-3М для захисту своєї бази в Севастополі від наших БПЛА