xcounter
#

Білоруси хочуть з 7,62-мм снайперських гвинтівок Драгунова нищити Bradley, танки Abrams і чомусь ПТРК Spike

32698
Російський снайпер з СВД
Російський снайпер з СВД

Білоруси з СВД готуються воювати з Abrams і Bradley

Білоруське північно-західне командування збройних сил країни для потреб своєї 120-ї механізованої бригади вирішило закупити навчальні плакати для проведення стрільб зі 7,62-мм снайперської гвинтівки Драгунова – на дані з порталу держзакупівель звернули увагу дослідники з ">"Беларускі Гаюн".

Увагу дослідників передусім привернув плакат із промовистою назвою "Найбільш результативні точки прицілювання під час стрільби з об’єктів противника". І якщо з піхотинцем на фото все цілком зрозуміло, то інші "об’єкти противника" викликають питання.

Читайте також: Китай знайшов покупця на модифікацію "білоруського" ОТРК "Полонез", і це варто окремої уваги
СВД Abrams Bradley
Куди саме мають цілитися снайпери з СВД. Джерело зображення – "Беларускі Гаюн"

Так, для ілюстрації цілей автори плаката вирішили обрати передусім зброю американського виробництва – це бронеавтомобіль HMMWV або ж Humvee, бойова машина піхоти M2 Bradley, а також основний бойовий танк Abrams – за "дивним збігом обставин" вся ця зброя вже є в ЗСУ або ж планується її передача.

Також як ціль визначено й ізраїльський протитанковий ракетний комплекс Spike, хоча щонайменше офіційно ця зброя в ЗСУ не постачалася, тож ймовірно, для ілюстрації просто вирішили взяти перше-ліпше фото протитанкового комплексу.

Реалізація на практиці такої "тактики" викликає багато питань з урахуванням як кучності гвинтівки, з якою снайперу треба знаходитися у відносній близькості до цілі, так і враховуючи те, що на полі бою Abrams чи Bradley навряд чи буде стояти на місці, щоб снайперу було зручніше прицілюватися.

мисливці на Leopard
"Мисливці на Leopard" за версією російських пропагандистів

Говорячи про снайперів як спосіб протидії західним танкам, можна згадати, як у РФ тренували таких собі "мисливців на Leopard", які, за задумом, мають з гвинтівок та кулеметів розбити прицільні прилади машини, яку потім мають знищити гранатометники з РПГ-7, причому влучивши двома пострілами поспіль в одне й те саме місце на танку.

Читайте також: Білорусь таки хоче виробляти той самий "штурмовик МиГ-25": кажуть, що РФ вже передає документацію