xcounter
#

Українські військові шість днів на тиждень вчаться збивати російські ракети з ЗРК Patriot в Німеччині

2675
Українські військові шість днів на тиждень вчаться збивати російські ракети з ЗРК Patriot в Німеччині

ЗСУ активно опановують ЗРК Patriot, щоб збивати більше російських ракет

Українські військові вже понад два тижні – з 31 січня – вчаться опановувати зенітний ракетний комплекс Patriot у Німеччині, розповідають у збройних силах цієї країни.

Наші військові вчаться збивати російські ракети з ЗРК Patriot шість днів на тиждень – і, як відзначає німецький офіцер, демонструють високу мотивацію у процесі навчання.

Читайте також: Скільки може коштувати модернізація трьох батарей Patriot і купівля четвертої разом з ракетами PAC-3 MSE
бундесвер зрк patriot
ЗРК Patriot. Всі фото – Бундесвер

Процес навчання передбачає опанування пункту управління вогнем, пусковими установками, зокрема й заряджання зенітними ракетами, радар стеження тощо. Також українські військові вчаться обслуговувати та ремонтувати ЗРК Patriot.

Нагадаємо, на початку січня стало відомо, що Німеччина зобов’язалася передати Україні свій ЗРК Patriot – у версії PAC-3 цей зенітний ракетний комплекс допоможе збивати ті ракети, боротися з якими наявними у ПС ЗСУ на сьогодні системами наразі неможливо.

Щодо того, як довго наші військові можуть навчатися на ЗРК Patriot у Німеччині, то можна, наприклад, згадати, що у США для українських військових строки навчання на цей ЗРК зменшили до 10 тижнів.

Читайте також: Майже два місяці знадобилось Німеччини, щоб відправити до Польщі обіцяні Patriot: чи зможуть у теорії захистити Україну
ЗРК Patriot Німеччина ЗРК Patriot Німеччина ЗРК Patriot Німеччина ЗРК Patriot Німеччина ЗРК Patriot Німеччина