xcounter
#

Під "парасолькою" С-125: миргородські авіатори прикривали з повітря важливі об’єкти держави

3020
Під "парасолькою" С-125: миргородські авіатори прикривали з повітря важливі об’єкти держави

Обстановка навчань була наближена до бойової

На минулому тижні, як повідомляв Defence Express, відбулись загальнонаціональні навчання частин протиповітряної оборони Повітряних Сил України. Про хід цих маневрів було відомо в загальних рисах.

Тепер же прес-служба 831 бригади тактичної авіації вирішила розповісти окремі деталі них навчань, зокрема – про участь складу самої бригади.

Читайте також: ​Де Туреччина може використовувати закуплені в Україні ЗРК С-125

Зазначається, що пілоти Су-27 з Мирогорода відпрацьовували завдання по прикриттю військ та важливих об’єктів держави від повітряного удару противника.

Також літаки 831 бригади були задіяні для імітації повітряних цілей для підрозділів зенітно-ракетних та радіотехнічних військ.

В прес-службі бригади вирішили окремо наголосити, що оперативно-тактичний фон був максимально ускладнений, а обстановка – наближеною до бойової.

Також там зазначили, що для проведення навчань сил ППО "залучались переважна більшість існуючих зразків протиповітряної оборони на території України, зокрема модернізований комплекс засобів протиповітряної оборони з покращеними тактико-технічними характеристиками".

Судячи з усього, мова в даному випадку – саме про вдосконалений комплекс С-125. Про застосування такого ЗРК при навчаннях Повітряних Сил в цьому році згадок у відкритих джерелах даних ще не було.

Читайте також: За останні кілька років Україна поставила до Ефіопії сім модернізованих комплексів ЗРК С-125МЕ-2