xcounter
#

Як у небі розрізнити БПЛА армії РФ та не збити власний дрон: пам'ятка від волонтерів

Як у небі розрізнити БПЛА армії РФ та не збити власний дрон: пам'ятка від волонтерів
15719

Вчимось розрізняти БПЛА ЗСУ та дрони армії Рф

Волонтер Павло Кашчук, відомий своїм розбором на компоненти "аналоговнетной" військової техніки та оснащення армія РФ, разом із командою підготував пам'ятку, яка допоможе легше розрізняти БПЛА. Бо на передовій трапляються випадки, коли вогонь відкривають по своїм же дронам.

Це пов'язано з тим, що деякі аеродинамічні рішення є найкращим, тому обираються багатьма конструкторами. Але, якщо уважно придивлятися, особливо через бінокль, а головне знати на що звертати увагу - помилитися вже стає складніше.

Читайте також: Стало відомо, коли завершиться навчання українських артилеристів на САУ PzH 2000 і ЗСУ пустить їх на передову

Як розрізнити БПЛА

Зокрема українську "Фурію" можуть на практиці переплутати із російським "Элероном", але кромка крила у вітчизняного дрона не пряма, а хвилеподібна.

Як розрізнити БПЛА

Для дронів з традиційною аеродинамічною схемою, то найлегше розрізнити PD-1 та PD-2, які побудовані за двобалочнною схемою, простою мовою - "рама". Польський FlyEye має довгі вузькі крила, а "Лелека-100" - широкі та зміщені до хвоста.

Зазначимо, що завантажити зображення у повному розмірі можливо за цим посиланням.

Читайте також: Рашисти навмання відстріляли "рекордну" кількість "сліпих" крилатих ракет Х-22