xcounter
#

Бронювання рашистами деревиною своїх машин вийшло на новий і об'єктивно недосяжний рівень (фото)

30001
Бронювання рашистами деревиною своїх машин вийшло на новий і об'єктивно недосяжний рівень (фото)

При цьому це вже серійне та типове рішення помічено на декількох вантажних машинах "Урал"

У колекції реальних витворів рашистів зі встановленням додаткового захисту на свої машини нове поповнення, яке цілком вривається на перші сходинки найбільш безглуздих речей.

Зокрема у мережі з'явились фото додатково "заброньованого" за допомогою деревини "Уралу". І якось адекватно пояснити, як саме ці конструкції можуть захистити від реальної загрози аналізувати важко. Зокрема з АК-74 сухі бруски дерева прошиваються у 20 см на всій реальній дистанції бою.

Читайте також: Й 30 млрд доларів замало: у Польщі порахували чи вистачить замовлених ЗРК включно з Patiot для "тотальної" ППО

Задум автора конструкції цілком очевидний - двигун тепер закритий своєрідними жалюзями, а за фіксування конструкції відповідає, зокрема, й високотехнологічний дріт, яким все це примотано до капота. Ще дві дошки тримають жалюзі й переходять у захист капота у боковій проєкції.

Одночасно з цим, за допомогою ще трьох брусків забезпечено прикриття коліс та зменшено кліренс. Й за те, щоб все це трималось також відповідає дріт.

Об'єктивно з доволі високою майстерністю виконано захист дверей, при цьому автор не забув про їх головне призначення - відчинятися й тому доступ до ручки збережено. Як саме вони прикріплені ці дошки викликає запитання, можливо вони просто висять на тому самому дроті.

Неможливо не звернути увагу на додатковий захист колісних арок, які тримаються на петлях прикручених рівно одним саморізом. На жаль конструктору не спала на думку використати саморізи й для кріплення "елементів бронювання" до паливного баку.

Також російський "Урал" отримав захист кабіни з тилу. Але насправді увагу приділено й захисту кабіни у верхній полусфері.

А за це вже відповідає вже сітка рабиця магічні властивості якої, як думають у РФ, дозволяють захищати від кумулятивних боєприпасів, та навіть від куль великокаліберних кулеметів.

Останнє фото також вкрай цікаво тим, що на ньому зафіксований ще один "Урал" з аналогічним захистом. Таким чином вже можливо говорити про серійне й типове рішення рашиських конструкторів.

Читайте також: Нові деталі про історичний постріл з Javelin по Ка-52: ідеальне поєднання майстерності та вдалого моменту