xcounter
#

Тюнінг по рашиські: карколомна підбірка найдурнуватіших рішень з додаткового бронювання

20009
Тюнінг по рашиські: карколомна підбірка найдурнуватіших рішень з додаткового бронювання

Бажання додатково захистити свої машини в армії РФ набирає вже панічних відтінків

Одразу після того, як російські війська зустрілись в Україні із запеклим рухом спротиву, у мережі почали з'являтися фото із військовою технікою, яку окупанти намагались додатково захистити тим, що попалось під руку.

В хід пішли колоди, металобрухт та навіть частини від іншої бронетехніки, які російські бійці відривали для того, щоб створити собі ілюзію безпеки. І Defense Express вирішив зробити підбірку найдурнуватіших рішень з додаткового бронювання які демонструє армія РФ. Зазначимо, що вся техніка на фото або знищена, або захоплена.

Читайте також: Російська броня: танкісти армії РФ "укріпили" Т-72Б3 березовими колодами (фото)

І відкривають рейтинг одразу два "Урали" армії РФ, які просто зійшли з кінострічки Mad Max. Брутальний захист мотора у фронтовій частині забезпечує перегрів двигуна, а завдяки амбразурі замість лобового скла у водія та його напарника немає жодного шансу побачити засідку.

армия РФ в Украине

Але слід зазначити, що "бронювання" металом ще не найгірший варіант. Бо намагання росіян захистити машину тонкими колодами більше нагадує бажання почувати себе як вдома - в ізбі.

армия РФ в Украине

При цьому логіки у захисті такими колодами паливозаправника знайти доволі складно. Напевно, щоб горіло веселіше.

А от наступний "власник" паливозаправника відчував, що краще максимально захистити не паливо, а себе. Тому просто "забив" всю кабіну металопрофілем.

армия РФ в Украине

Справжню любов до такого ж тонкого металопрофілю проявив і водій найновішої російської вантажівки "Торнадо-У". Цікаво, що ця автівка відрізняється тим, що має броньовану кабіну. Проте про захист двигуна розробники забули.

армия РФ в Украине

До речі, якщо у росіян немає під рукою металопрофілю або березок, в хід йдуть навіть автомобільні диски.

армия РФ в Украине

Але, за рейтингом редакції Defense Express беззаперечне лідерство у цьому заліку необхідно віддати "КамАЗ"у, який затюнингували деталлю від МТ-ЛБ. Як видно, закріпили її на металевий дріт зверху, тому як її кидало зі сторони в сторону, та як вона гуркотіла о кабіну - важко навіть уявити.

армия РФ в Украине

Читайте також: ЗСУ захопили станцію радіолокаційної розвідки армії РФ СНАР-10М1