ДП "Львівський бронетанковий завод" (входить до складу ДК "Укроборонпром") продовжує виконання замовлень на потреби підрозділів Збройних сил України.
Як відзначили на підприємстві, минулий рік був особливо успішним в цій області – українському війську було відвантажено 79 відремонтованих та модернізованих одиниць бронетехніки на загальну суму у 711 593 тис. гривень. З них 16 одиниць передано понад план.
Читайте також: ЛБТЗ замовив модернізацію приладів спостереження на майже два десятки одиниць бронетехніки ЗСУ
Крім того, на заводі було опановано відновлення кількох нових видів техніки, як-то броньованих ремонтно-евакуаційних машин БРЕМ-2 чи покращеної версії БТС-4. Перші зразки таких машин вже поставлені й виконують свої завдання в Збройних силах України.
В цьому році на ЛБТЗ продовжують працювати на потреби оборони нашої країни, навіть попри певну затримку з прийняттям ДОЗ-2021.
Зокрема за перший квартал ц.р. ЗСУ вже отримали 12 одиниць відремонтованої та модернізованої бронетехніки (танки Т-64 та Т-72), ще близько десяти танків було відвантажено замовнику у квітні та травні. За попереднім планом, приблизно два десятки танків мають відвантажити до кінця року. Також на заводі збираються освоїти капітальний ремонт (у цьому році) танків Т-80БВ та Т-80 УД.
Сподіваються на ЛБТЗ й на замовлення на нові ТКБМ "Дозор-Б". Так, під час візиту на підприємство голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова (10 червня ц.р.), в рамках обговорення майбутніх замовлень, пролунала інформація, що в короткостроковій перспективі (можливе вже в цьому році) у Концерні очікують замовлення на фінальну плаваючу версію ТКБМ у кількості близько 30 одиниць.
Однак укладання цього контракту з Міноборони, який частково буде виконувати і ЛБТЗ, залежить від успішності випробувань модернізованої версії, яка наразі їх проходить
Продовжаться у цьому році й постачання оновлених БТС-4 – армія замовила близько десятка таких машин, при чому на заводі хочуть їх дещо покращити, встановивши додаткову командирську башту, озброєну кулеметом КТ-7,62 від АТ "Завод "Маяк" та більш потужний двигун.
Читайте також: ЛБТЗ опанувало ремонт та модернізацію всіх видів ремонтно-евакуаційних машин ЗСУ (фото)