xcounter
#

ЗСУ вивели міст через Чонгар з ладу на місяці, рашисти жаліються на масштабні руйнування

5539
Уражений міст через Чонгарську протоку
Уражений міст через Чонгарську протоку

Лише найближчі 15-20 днів Чонагрській міст будуть досліджувати для того, щоб почати ремонт, бо попри наче незначні пошкодження ситуація зовсім інакша

Попри те, що візуально мости через Чонгарську протоку на адміністративній межі з поки що окупований Кримом після удару отримали не критичні ушкодження, насправді мова йде про зовсім інше.

Зокрема місцевий гауляйтер Сальдо повідомив, що пошкодження мосту доволі "масштабне", й протягом найближчих 15-20 днів міст не лише не відновлять, а взагалі лише зможуть детально дослідити. Лише після цього у поки наявних планах окупантів - розпочати ремонт, що означає заборону його експлуатації на ще більший термін.

Читайте також: Які об'єкти РФ може захопити Пригожин для тотальної зміни балансу сил: про "Воронеж-45" та інші об'єкти

Ця заява, на перший погляд, може бути доволі дивною через те, що на фото мова йде про пробиття дорожнього полотна та певне пошкодження опори. Але справа в тому, що конструкція дійсно могла отримати критичні, зокрема й внутрішні структурні пошкодження й, наприклад, міст вже не може витримати вантажний транспорт.

міст через Чонгар

Водночас рашисти, відповідно до свіжих супутникових знімків вже встигли побудувати понтонну переправу, більше того, це звісно не один єдиний маршрут з півострова до континентальної частини України. Зокрема окрім суходільного переходу у районі Армянська, ворог з листопада 2022 року має трасу з Криму на Генічеськ та Мелітополь в обхід мостів Чонгару по Арабатській косі. Але звісно мова йде про меншу пропускну спроможність у порівнянні із трасою Е105.

Але головне у цій ситуації - методичність ударів, тим паче, що теперішня внутрішня ситуація у РФ вкрай сприяє будь-яким діям, які поширять паніку серед регулярних частин рашистів.

Читайте також: З якою технікою загони ПВК "Вагнер" зайшли в Ростов, і чи є різниця між армією РФ (фото)