Про це повідомляє Azeri Defenсe з посиланням на прес-службу міністерства оборони Азербайджану.
Стверджується, що підрозділами ЗС Азербайджану знищено 22 танки та іншу бронетехніку противника, 15 зенітно-ракетних комплексів OSA, 18 безпілотних літальних апаратів (БПЛА), 8 артилерійських одиниць, понад 550 людей було вбито та поранено. На різних напрямках були знищені 3 склади боєприпасів.
Читайте також: Продовжують знищувати один одного: в Росії стверджують, що Су-30 був збитий іншим винищувачем
Також повідомляється, що під час бою в районі села Талиш загинув підполковник Лерник Варданян, командир повітряно-десантного штурмового батальйону ЗС Вірменії, особовий склад військової частини під його командуванням зазнав великих втрат.
"Через велику кількість поранених в армії противника є нестача ліжок у військових госпіталях і цивільних лікарнях, а також недосттньо запасу крові. Як завжди, вірменська сторона і на цей раз приховує від громадськості реальні втрати в своїй армії", – йдеться в повідомленні міноборони Азербайджану.
Слід зазначити, що одночасно з початком бойових дій в Нагірному Карабасі хакери зламали 90 новинних сайтів Вірменії і опублікували на них запис виступу президента Азербайджану Ільхама Алієва, де він заявляє, що Карабах – це Азербайджан.
Про те, що хакерська атака на вірменські сайти сталася, стало відомо із телеграм-каналу Karabakh Hacking Team і інших джерел. Це підтвердили і в прес-службі нацбезпеки Вірменії.
У повідомленні хакерів також є список сайтів, які зазнали кібератаки. Серед них 1in.am, armenpress.am, news.am, mamul.am, armtimes.am, hetq.am і інші.
Нагадаємо, вранці 27 вересня карабахський конфлікт спалахнув з новою силою. Сторони конфлікту - Вірменія і Азербайджан - звинуватили один одного в наступальних діях і ракетний обстріл житлових кварталів в регіоні Арцах (нинішній Нагорний Карабах і прилеглі території).
Кожна сторона має свої уявлення про причини конфлікту і свою історичну правду. Позиція України традиційно базується на міжнародному праві та принципі збереження територіальної цілісності держав, у даному випадку Азербайджану.
Нагадаємо, що Азербайджан багаторазово і на найвищому рівні висловлював підтримку територіальній цілісності України з урахуванням Криму.
Україна тим часом постійно нагадує, що безумовно підтримує суверенітет і територіальну цілісність Азербайджанської Республіки в її міжнародно визнаних кордонах і не збирається визнавати Нагірно-Карабахську республіку, проголошену у вересні 1991 року. У грудні того самого року відбувся референдум про незалежність. Світова спільнота не визнала результатів референдуму і проголошення Нагірного Карабаху окремою державою.
Читайте також: Між Вірменією та Азербайджаном почалися масштабні бойові дії: є численні втрати серед людей та військової техніки (відео)