Це – найбільше завантаженість виробничих потужностей заводу з виготовлення двигунів за останні декілька років, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.
Нове керівництво "Укроборонпрому" стверджує, що на початку нового року бронетанкова галузь почала поступово нарощувати виробництво за різними видами продукції та послуг. За перші два місяці поточного року підприємства концерну бронетанкового дивізіону збільшили виробництво у більш, ніж два рази у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.
Читайте також: Т-72АМТ у Збройних Силах: передано десятки машин, яких вистачить на танковий батальйон

Так, наприкінці 2019 року завдяки особистому втручанню президента та злагодженим діям команди концерну та Міноборони був розблокований контракт на виготовлення БТР-4, завдяки чому вже на початку цього року ХКБМ у 2 рази збільшив обсяг випуску продукції.
Київський бронетанковий завод майже в 4 рази збільшив обсяг ремонтів та модернізації техніки (танки, БТР) за аналогічний період минулого року. У цьому році КБТЗ уже передали збройним силам 31 модернізований танк.

Житомирський бронетанковий завод на початку року збільшив виробництво продукції майже в 10 разів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а Львівський бронетанковий – у 6 разів.
Чи збережеться така динаміка виробництва – не відомо, адже відсутність рішення за державним оборонним замовленням унеможливлює якісне економічне на виробниче планування у горизонті 3 місяців, вважають в Концерні.
Читайте також: ЛБТЗ передав ЗСУ чергові 6 модернізованих танків Т-64 зразка 2017 року (відео)