xcounter
#

ЛБТЗ передав ЗСУ чергові 6 модернізованих танків Т-64 зразка 2017 року (відео)

110
Т-64 зразка 2017 року на ЛБТЗ
Т-64 зразка 2017 року на ЛБТЗ

ДП "Львівський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", передав для потреб Міністерства оборони України чергову партію з 6 одиниць модернізованих танків Т-64 зразка 2017 року

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

"Це для нас нелегке випробування, адже частина бронетехніки відремонтована в умовах карантину. Нами були здійснені всі необхідні заходи щодо недопущення поширення коронавірусу на ЛБТЗ. Зокрема, із більше ніж семисот працівників підприємства більша частина відправлена на простій, частина співробітників працює вдома дистанційно, якщо це дозволяє виконувати їх посадові обов’язки. Але для того, аби вчасно виконати ДОЗ – майже третина працівників (в основному, робочих спеціальностей) виходить на роботу. У нас вдосталь приміщень, тому скупчень працівників немає. Медиками на прохідній проводиться температурний скринінг і лише якщо працівники відчувають себе повністю здоровими – вони перетинають контрольно-пропускний пункт підприємства", – наголосив директор ДП "Львівський бронетанковий завод" Віктор Андрощук.

Читайте також: На КБТЗ відвантажено першу партію модернізованих танків Т-72 для ЗСУ (фото)

Також на підприємстві самостійно шиють маски для потреб працівників.

Керівник підприємства також розповів, що ремонт та модернізація даної бронетехніки виконується в рамках державного контракту за 2019 рік, оскільки він є перехідним та повинен бути повністю виконаним у кінці другого кварталу 2020 року.

Наголошується, що відповідно до контракту підприємство відправило вже більше півсотні одиниць відремонтованої та модернізованої бронетехніки – це танки Т-64 і Т-72, броньовані ремонтно-евакуаційні машини БРЕМ-1, а також броньовані гусеничні пожежні машини ГПМ-54.

Т-64 зразка 2017 року на ЛБТЗ
Т-64 зразка 2017 року на ЛБТЗ

"Ми не знаємо, скільки ще буде тривати карантин та як будуть змінюватися його умови, проте, наразі ми справляємось із роботою і передаємо чергову партію танків Т-64 нашим військовим. Бажаємо нашим захисникам, собі та всій Україні міцного імунітету для перемоги над вірусом і зовнішнім агресором”, – з надією додав Віктор Андрощук.

Нагадаємо, Т-64 зразка 2017 року, партію яких відправили до ЗСУ, отримав новий прицільний комплекс навідника з тепловізором, нові прилади нічного бачення з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління, новий динамічний захист, систему супутникової навігації та сучасні цифрові радіостанції.

Т-64 зразка 2017 року на ЛБТЗ
Т-64 зразка 2017 року на ЛБТЗ

Виробництво цієї версії машини на підприємстві було опановано з липня минулого року. Станом на лютий 2020 року на заводі на модернізації у різній стадії виробництва знаходилося 15 Т-64.

Читайте також: ​"Отаман 6x6" від "Практики" пройшов ходові випробування - відео