xcounter
#

Війна дронів як вона є: "Маґура" FPV-дронами рознесла російські неземні дрони з АГС-17 (відео)

8479
Війна дронів як вона є: "Маґура" FPV-дронами рознесла російські неземні дрони з АГС-17 (відео)

47-ма окрема механізована бригада ЗСУ "Маґура" показала, як насправді буде виглядати поле бою доволі короткострокового майбутнього

Коли ще десять років тому у фантастичних творах фігурувала війна дронів, то уявлення про неї було у вигляді протистояння різноманітних термінаторів, андроїдів, величезних бойових людиноподібних роботів, але не те, що зараз відбувається у реальному житті на реальному полі бою.

А реальність, яку показала 47-ма окрема механізована бригада ЗСУ наразі вже виглядає наступним чином:

Читайте також: Чи дійсно вперше ворог використав термобаричну ОДАБ-1500: що це за авіабомба та яка її головна небезпека

На відео - спроба російського окупаційного війська використати роботизовані платформи зі встановленими на них автоматичними гранатометами АГС-17. Одразу два таких вироби намагались обстріляти позиції наших бійців на Авдіївському напрямі.

дрони наземні з агс-17 РФ
Російські наземні дрони з АГС "до"

Але вони були виявлені за допомогою квадрокоптера типу Mavic та знищені FPV-дронами. І дуже схоже на те, що це перший, як мінімум якісно задокументований випадок, в історії, коли відбувся двобій виключно між дронами.

На фоні цього можливо звернути увагу лише на декілька додаткових моментів. Зокрема на одній з російських роботизованих платформ видно цифру "6", яка може бути порядковим номером та свідчити, що таки виробів у ворога більше.

Також, як здається, обидва дрони несуть протитанкові міни. Цілком можливо, що ще однією задачею цих дронів було мінування, або це додатковий засіб самоліквідації з метою максимального ураження. Але таке спорядження призвело лише до закономірного результату.

дрони наземні з агс-17 РФ
Російські наземні дрони з АГС "після"
Читайте також: РФ скопіювала мобільні групи ППО для відбиття атаки дронів: вони вже масово створюються