xcounter
#

Україна отримає більше боєприпасів, щоб бити рашистів, круті САУ та "північні" ЗРК поки під питанням

8747
Шведська САУ Archer, фото ілюстративне
Шведська САУ Archer, фото ілюстративне

Україна може отримати більше сучасної зброї від Швеції

Збройні Сили України отримають більше артилерійських боєприпасів – Швеція оголосила про новий сьомий пакет оборонної допомоги Україні.

Як повідомила у своєму акаунті у Twitter міністр закордонних справ Швеції Анн Лінде, цей пакет на суму 500 млн шведських крон (орієнтовно 47 млн доларів) передбачає постачання ЗСУ артилерійських боєприпасів.

Читайте також: Швеція посилить берегову оборону України протикорабельним комплексом RBS 17

Крім того, Лінде відзначила й іншу цікаву річ – по-перше, вона відзначила, що це не останній пакет оборонної допомоги від Швеції для України.

По-друге, зауважила, що Управління матеріальних засобів та Збройні сили Швеції розглянуть можливість надання Україні самохідної артилерійської установки Archer та зенітно-ракетні комплекси малої дальності RBS 70.

Водночас – таке публічне визнання не означає, що Збройні Сили України можуть отримати шведські САУ та ЗРК безоплатно. Як вже раніше розмірковував Defense Express, ймовірно, Швеція може планувати передавати ЗСУ артилерійські установки та зенітні ракетні комплекси не як безоплатну допомогу, а в рамках контрактів.

Читайте також: Пентагон вирішить яка колісна САУ найкраща у світі: ATMOS 2000, Archer, CAESAR, Nora B52 чи Brutus