xcounter
#

У рашистів є атомний "Лошарик", і він простоїть на ремонті мінімум 7 років після пожежі

19535
Рашистський атомний підводний човен АС-31 "Лошарик", ілюстративне фото з відкритих джерел
Рашистський атомний підводний човен АС-31 "Лошарик", ілюстративне фото з відкритих джерел

Така російська "чудо-зброя" в один момент вбила 7 своїх капітанів І рангу, хоча в теорії мала рвати підводні кабелі Заходу

Рашистські пропагандисти із "посиланням на джерело у ВПК" пишуть, що ремонт атомної спеціалізованої субмарини під позначенням АС-31 "Лошарик" триватиме як мінімум до 2024 року. Ще майже рік займуть випробування після ремонту, і таким чином "Лошарик" планують повернути в стрій ВМФ РФ не раніше 2025 року.

Орки себе втішають тим, що під час ремонту на їх "чудо-субмарину" вже встановили нову активну зону реактора, та мають поміняти навігаційне та гідроакустичне обладнання, пошкоджене під час пожежі в 2019 році.

Читайте також: Росія хотіла поставити аж 200 ракет "Калибр" на "Дмитрий Донской", але човен піде на утилізацію
Ймовірна внутрішня будова АС-31 "Лошарик", інфографіка - H I Sutton

Російські військові офіційно називають АС-31 "глибоководною атомною станцією", яка була введена у стрій ВМФ РФ у 2003 році. Найменування "Лошарик" цей підводний човен отримав начебто через специфіку свого міцного корпусу, котрий складається із 7 титанових сфер, в кожну з яких "вписано" по відсіку. Така особливість конструкції начебто дозволяє цій субмарині занурюватись на глибину до 3000 метрів (за деякими твердженнями рашистів – навіть до 6000 метрів). Довжина корпусу АС-31 складає 60 метрів при заявленому водозаміщенні 2000 тонн. Силова установка – атомний реактор, що дозволяє розвивати швидкість до 30 вузлів на годину. Екіпаж – 25 осіб (всі офіцери).

Ймовірно, саме із пропагандистською метою Кремль забороняв робити деталі фото АС-31 "Лошарик". Тому у відкритому доступі можемо лише знайти припущення та варіації на тему, як же насправді виглядає цей підводний човен "спеціального призначення".

Рашистський атомний підводний човен АС-31 "Лошарик", ілюстративний рендер з відкритих джерел

Офіційно, АС-31 "Лошарик" не має на борту жодного озброєння. Але ця обставина аж ніяк не заважала пропагандонам Кремля заявляти, що РФ начебто може застосувати таку "чудо-субмарину" для пошкодження підводних кабелів у Світовому океані, по яким відбуваються фінансові розрахунки та інші комунікації країн Заходу.

Але єдина поки подія, у якій "відзначилась" субмарина АС-31 – пожежа на борту підводного корабля 1 липня 2019 року, під час якої загинуло 14 російських військових, зокрема 7 капітанів І рангу та два "герої РФ". Під час цієї пожежі "Лошарик" вигорів майже повністю, хоча титановий корпус вцілів. Загалом ремонт займе мінімум 7 років (починаючи з 2019 року).

АС-31 "Лошарик" після пожежі на стоянці в Сєвєродвінску, 2020 рік, зображення - H I Sutton
Читайте також: Штраф у півтора мільярда за "Адмирала Кузнецова" або як у РФ шукають "крайнього" за ще одну "Москву"