Пропонуємо ознайомитися з оглядом подій та матеріалів тижня, короткий опис яких ми зібрали для вас у цій статті
Далекобійні FP-1
Сили оборони України цього місяця серед усього успішно уразили російське підприємство "Краснозаводский химический завод" (КХЗ), яке розташоване всього лише у 70 км від Москви і яке займається вироництвом патронів, спорядженням гранат тощо.
Читайте також: Кому із затримкою аж у чотири роки поставили перші машини на базі Eagle 6x6 і в чому може бути "розгадка"
Розповідаємо, як далекобійних FP-1 стає все більше й вони проривають навіть ППО Москви.
Буксировані "Богдани"
Сили оборони України отримають на озброєння все більше вітчизняних буксированих гаубиць типу 2Г22 "Богдана-БГ", зокрема нещодавно Агенція оборонних закупівель Міноборони України повідомила про поставку чергової партії на фронт.
Розповідаємо, скільки вітчизняних причіпних 155-мм гаубиць "Богдана-БГ" вже отримали українські військові у цьому році.
Боєприпаси
В Україні відкрилося представництво чеської Excalibur Army, яка залишається одним з найбільших постачальників озброєння до нашої країни. Такий крок має допомогти розпочати спільне виробництво артилерійських боєприпасів калібру країн НАТО.
Як йдеться у пресслужбі компанії, місцеве відділення відповідатиме за замовлення, технічні консультації та документацію. При цьому наріжним каменем діяльності Excalibur Army в Україні стане спільне виробництво артилерійських боєприпасів.
Patriot
Сполучені Штати, відбиваючи атаку Ірану по авіабазі "Аль-Удейт" у Катарі у червні цього року, могли використати для перехоплення тих чи інших загроз від 28 до 56 зенітних ракет комплексу Patriot і це наймастабніше фактично одномоментне використання цих ракет американським військом.

Розповідаємо, якщо США за одну ніч відстріляли місячне виробництво ракет до Patriot, то чи можливо виробляти їх швидше.
Польські "дронобійки"
У Польщі призупинили роботу над проєктами із захисту від безпілотників. Причому поясненнями є не лише визнання проблем у рішеннях на основі попереднього досвіду, а також відсутність фінансування на реалізацію запланованих робіт.

І виходить, що хоча поляки витрачають мільярди на танки і вертольоти, у них закінчилися гроші на створення "дронобійок".
Читайте також: Франкенштейн міни та РПГ: Як можна реанімувати застарілі гранатомети M72 LAW